Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

čaj, pletení, perníčky

Posledních deset dní do Štědrého dne. Tenhle týden byl šílený. V noci jsem se budila a nemohla spát. Je toho hodně. Bylo toho hodně. A taky na mě trochu dolehlo, že to nemám s kým sdílet. Zkrátka tenhle týden žádní jednorožci ani duha. Pak jsem šla ve středu domů z práce. Zmožená a trochu zoufalá tím vším a začalo strašně sněžit. A já jsem se začala smát a tak nějak mi došlo, že to zase přejde a že to všechno bude dobrý. Znamení. Protože na znamení já věřím.

Mám nové vlasy. Kratší (o dost dle mých měřítek). Klasicky jsem to obrečela. (a trochu to oplakávám pořád). A tmavší. Zážitek z Spellu byl velký. V jednu chvíli mi barvily vlasy dvě kadeřnice zároveň a masážní křeslo u mytí hlavy to jen vyšperkovalo. Starala se o mě Míša a byla jsem s ní spokojená. S Léňou jsme měly minulý pátek holčičí večer a vyrobily jsme si krásné dekorace. Zlepšujeme se v tom stále víc a víc. Neuvěřitelně šikovný holky. Vyrobila jsem všechny DIY dárky, co jsem měla v plánu (letos nejen ty jedlé, ale taky nějakou kosmetiku). Dokoukala jsem 1. sérii Geniální přítelkyně. A těším se na pokračování. Nad jídelním stolem mi visí zelené kabely a vypadá to super. Teď už jen retro žárovky a správný baldachýn a svět bude v rovnováze. Odeslala jsem vánoční pohledy. Stále nemám nazdobené perníčky. Vždycky mi do toho něco skočí. Od včera mi není dobře a jsem pekelně nastydlá (ach jo). Dnes vánoční večírek s kolegy z práce (jupí) a zítra snad Větrušice. Jak se máte vy? Jedete ve zběsilém módu nebo si užíváte pohodičku? 

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Michaela

  Když si vzpomenu na minulý pátek, všechno vypadalo ideálně. Manžel přivezl stromeček, venku poletoval sníh. Těšila jsem se, že v sobotu půjdeme na tradiční procházku Novým Světem k pražskému hradu, a v neděli do Hostivařského kostela na koledy a rozsvícení stromku. Nic nevyšlo, mám doma jedno dítě s neštovicema a doufám, že to druhé je bude mít co nejdřív, abysme odjeli na hory. Cukroví jsem včera pekla celá vzteklá, pobrecela jsem si, pak zatla zuby a šla dohadovat hlidani na celý týden, protože musím být v práci. Dnes mám volno ale nevím co dřív, protože mám zatím jen ty rohlíčky, nemám zabalené dárky,nic na besídku, prostě už to přesáhlo hranici, kdy je mi to vlastně i jedno 😀 tak ať je ten nadcházející pátek lepší!! Míša

  17/12/2018 at 14:04
  • Reply Michelle

   No Míšo, já jsem taky zalehla s nějakou chřipajznou, takže tenhle týden je ještě pitomější než ten minulý. Měla jsem v plánu spoustu věcí a nestihnu zdá se vůbec nic. Tak snad aspoň ten poslední týden tohohle roku bude lepší :-). Držím palce, ať nat y hory odjedete!

   18/12/2018 at 9:47

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..