krb a horké nápoje

Hlásím se po delší pauze v Novém roce. Konec prosince se mi úplně nevydařil a nějak jsem cítila, že si potřebuju dát trochu pauzu i od blogu. Nicméně hlásím se zpět v plné síle a do konce týden se můžete těšit na shrnutí loňského roku.

Od půlky prosince jsem byla (no trochu pořád jsem) nemocná. Být nemocná a bydlet sama je dost pitomý. Vánoce mi nakonec nepřišly moc vánoční a opravdu moc jsem se těšila na konec roku. Ten jsem strávila stejně jako loni se svými přáteli a bylo to moc fajn. Spoustu her, rozbité vodnice, depresivní pohádka (taky tak nemáte rádi Třetího prince?), procházky, jídlo, pití, ukulele a legrace. Stihla jsem se dostat na zimní Manifesto market a zbytek mých vánočních plánů vzal za své. Dokoukala jsem 2. sérii The Marvelous Mrs. Maisel viděla jsem nespočet vánočních filmů a teď se chystám na novinky, které se objevily na Glóbech a pravděpodobně budou taky na Oscarech. Začala jsem číst Pandu v nesnázích, co jsem našla pod stromečkem a už od první stránky mám pocit, že je ta knížka o mně. Všechno staré a nedobré jsem snad nechala v tom minulém roce a pevně doufám, že letos všechno bude aspoň o trochu lepší. Celý týden se mi strašně špatně vstává a nějak si zatím připadám pořád v takovém polospánku, ale přes víkend mám v plánu se vrhnout na všechno, co jsem měla pro tento týden na seznamu.

Máte nějaké osvědčené pomocníky na boj s kašlem? Jak jste si užili Vánoce? Co vám pod stromečkem udělalo největší radost? A jak jste vykročili do Nového roku? 

Fotka z Ideal Home.