Láska ke knihám

Knihy

Láska k papíru

Diáře

Naše zážitky a tipy z cesty

USA

Recenze a tipy

Clipbook – všestranný poznámkový blok

Filofax Clipbook

V srpnu se mi podařilo navázat dvě skvělé spolupráce, které souvisejí s mou láskou k plánování. Ta jedna je s nejmilejší Luckou z Fleppi a ta druhá se světoznámým Filofaxem. Myslím, že obě k sobě krásně pasují a tak se máte, na co těšit.

Z dílny Filofaxu jsem si mohla vybrat produkt, který vám následně tady a na instagramu představím a oko mi padlo právě na Clipbook, který mě zaujal svým širokým využitím a lehkostí. V práci mi leží ošklivý černý sešit s kroužkovou vazbou a nijak zvlášť ráda do něj nepíšu. Clipbook je úplně jiná liga a nevím, jak vás, ale mě tyhle věci vždycky mnohem víc motivují k větší spořádanosti.

Sám Filofax o něm říká:

„Clipbook – bude přesně tím, čím chcete. Poskytne vám jednoduchost poznámkového bloku bez omezení pevné vazby. Chytrá konstrukce společně s promyšleným naplněním v podobě různých druhů papírů a nedatovaných kalendářů způsobí revoluci v tom, jak používáte poznámkový blok. Clipbook se vám plně přizpůsobí.“

A všechno je to pravda.

Mě v ruce leží ve velikosti A5, ale seženete ho i ve velikosti osobní a hned v několika barvách. Je v klasické kroužkové vazbě, na kterou vám budou pasovat jakékoliv náplně i papíry, což mě naprosto nadchlo. Sloužit vám tak může jako sešit, poznámkový blok, kuchařka, diář i bullet journal či cokoliv jiného, protože fantazii se meze nekladou. Jedny desky a tolik možností.

Vy v něm automaticky najdete sadu linkovaných, čtverečkovaných a bílých papírů, listy na seznamy, nedatovanou měsíční náplň, roční přehled a týdenní kalendář na dvě strany. Já jsem si do něj rovnou přihodila i projektovou náplň od Fleppi a další linkované papíry. Filofax nabízí taky různě barevné rozřazovače, poutka na tužky, tečkované papíry, různě barevné papíry, adresáře, odtrhávací papírky a všechno možné. V podstatě si do něj můžete dát všechno, co nabízí také pro klasické diáře.

Jak Filofax říká: Děláme to pro vás, abyste si to udělali po svém.

Desky vypadají jako kožené, jsou měkoučké a lehké, což ocení všichni, kdo nechtějí svým taškám a kabelkám přidávat kila navíc. A jestli jste hodně kreativní, tak si je můžete i ozdobit. Nabízejí se v 8 základních barvách, 5 pastelových, 6 speciálních designech a také ve stříbrné. Myslím, že vybrat si musí každý. Já jsem si samozřejmě vybrala žlutou (ten mi totiž ladí s diářem) a pak ten s puntíkama.

Listovat Clipbookem budu příští týden na instagramu planner_michelle, tak si to nenechte ujít.

Příště se už můžete těšit na konkrétní vychytávky, které Filofax nabízí a ukážu vám, jak si s Clipbookem „hraju“ já.

 

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.