Filofax Clipbook

V srpnu se mi podařilo navázat dvě skvělé spolupráce, které souvisejí s mou láskou k plánování. Ta jedna je s nejmilejší Luckou z Fleppi a ta druhá se světoznámým Filofaxem. Myslím, že obě k sobě krásně pasují a tak se máte, na co těšit.

Z dílny Filofaxu jsem si mohla vybrat produkt, který vám následně tady a na instagramu představím a oko mi padlo právě na Clipbook, který mě zaujal svým širokým využitím a lehkostí. V práci mi leží ošklivý černý sešit s kroužkovou vazbou a nijak zvlášť ráda do něj nepíšu. Clipbook je úplně jiná liga a nevím, jak vás, ale mě tyhle věci vždycky mnohem víc motivují k větší spořádanosti.

Sám Filofax o něm říká:

„Clipbook – bude přesně tím, čím chcete. Poskytne vám jednoduchost poznámkového bloku bez omezení pevné vazby. Chytrá konstrukce společně s promyšleným naplněním v podobě různých druhů papírů a nedatovaných kalendářů způsobí revoluci v tom, jak používáte poznámkový blok. Clipbook se vám plně přizpůsobí.“

A všechno je to pravda.

Mě v ruce leží ve velikosti A5, ale seženete ho i ve velikosti osobní a hned v několika barvách. Je v klasické kroužkové vazbě, na kterou vám budou pasovat jakékoliv náplně i papíry, což mě naprosto nadchlo. Sloužit vám tak může jako sešit, poznámkový blok, kuchařka, diář i bullet journal či cokoliv jiného, protože fantazii se meze nekladou. Jedny desky a tolik možností.

Vy v něm automaticky najdete sadu linkovaných, čtverečkovaných a bílých papírů, listy na seznamy, nedatovanou měsíční náplň, roční přehled a týdenní kalendář na dvě strany. Já jsem si do něj rovnou přihodila i projektovou náplň od Fleppi a další linkované papíry. Filofax nabízí taky různě barevné rozřazovače, poutka na tužky, tečkované papíry, různě barevné papíry, adresáře, odtrhávací papírky a všechno možné. V podstatě si do něj můžete dát všechno, co nabízí také pro klasické diáře.

Jak Filofax říká: Děláme to pro vás, abyste si to udělali po svém.

Desky vypadají jako kožené, jsou měkoučké a lehké, což ocení všichni, kdo nechtějí svým taškám a kabelkám přidávat kila navíc. A jestli jste hodně kreativní, tak si je můžete i ozdobit. Nabízejí se v 8 základních barvách, 5 pastelových, 6 speciálních designech a také ve stříbrné. Myslím, že vybrat si musí každý. Já jsem si samozřejmě vybrala žlutou (ten mi totiž ladí s diářem) a pak ten s puntíkama.

Listovat Clipbookem budu příští týden na instagramu planner_michelle, tak si to nenechte ujít.

Příště se už můžete těšit na konkrétní vychytávky, které Filofax nabízí a ukážu vám, jak si s Clipbookem „hraju“ já.

 

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.

Štítky: