Poděbrady kolonáda

Dnes jsme se vrátili z 3x odloženého wellness pobytu v Poděbradech, který jsme kupovali ještě v době, kdy jsem nebyla těhotná. Těšili jsme se opravdu moc a byl to jeden z našich nejhezčích společných víkendů. Poděbrady jsou boží a všechno nám hezky vyšlo. O Poděbradech chystáme speciální článek s tipy, tak se těšte. A já už se jdu vrhnout na nedělní tipy, které vám zase dlužím delší dobu. 

Otevřené obchody pro nás znamenaly návštěvu Ikei a nákup věcí do pokojíku (světlo, závěsy a koberec). Měla jsem seznam, tak to odsýpalo, ale stejně jsme tam jako vždy nechali majlant. Míla si přijel pro kufr a tak jsme rovnou dali i zahrádku a pivo (já teda klasicky malinkovku). Po snad půl roce jsem si zašla na pedikúru a bylo to bájo. Svět se pomalu vrací do starých kolejí. Víkend jsme trávili po měsíci ve Varech. Péťa si užil čas s kamarády a já jsem si probrala a připravila oblečení pro miminko, které s námi už putovalo do Prahy. Slavily se narozeniny na zahradě, byla grilovačka a taky jsme zvládli výlet do obory Linhart. I to počasí nám tentokrát celkem přálo. Původně jsme měli v plánu i nákup v Německu, ale nakonec jsme to odpískali. Tenhle týden nás čekalo těhu focení s Luckou, naší svatební fotografkou. Rozhodli jsme se pro fotky z jejího ateliéru a bylo to celé moc příjemné. Už se nemůžu dočkat až ty fotky uvidím. Po focení jsme si dali první oběd v restauraci (páni) a pak jsme se vydali na lov kočárku a autosedačky. Vše proběhlo úspěšně a vybráno máme obojí. Na kočárek jsme se spíš šli podívat a utvrdit se v tom, že jsme vybrali dobře už po internetu. Na živo nás nakonec ohromil ještě víc (vybrali jsme TFK Mono Air). Dorazila nám postýlka, Péťa jí hned složil a pomalu pomaličku už pokojíček začíná vypadat jako pokojíček. Ve čtvrtek jsme měli po víc jak půl roce první poradu v kanceláři, na které jsme se sešli všichni – některé kolegy jsem viděla po půl roce (když nepočítáme video), a tak jsem upekla první mini donuty na novém plechu. Jablečné se skořicovým cukrem ♥. A v pátek už dovolená a odjezd do Poděbrad. Jeli jsme vlakem (1. třídou, na což se Péťa strašně těšil). Celý víkend jsem nemusela vařit, jedli jsme uvnitř restaurace, nechali jsme se hýčkat a bylo hrozně prima změnit po tak dlouhé době prostředí. Viděli jsme Přátelé: Zase spolu – neměla jsem od toho žádná očekávání a moc mile mě to překvapilo. Slzeli jsme u toho oba (hahaha). Poslední dva týdny jsme vlastně viděli docela dost filmů – doporučím vám Ženu v okně, Do Dánska i oddechovku Děda, postrach rodiny. Týden jsem trávila s krásnou knihou Ženy, které mi nedají spát a byla jí naprosto unešená. V týdnu jsem slupla oddechovku Ellie a její náhodné setkání a teď o víkendu jsem se konečně pustila do Šikmého kostela – čtu jedním dechem. Letní čtení se blíží, takže musím dát dohromady seznam, abych v knihovně ještě něco ulovila. Máte nějaké tipy? Jaký jste měli víkend vy? A jak se vám poslední týdny daří? 

► Na blogu přistál článek o tom, jak si vytvořit nový kreativní zvyk a taky si ho následně udržet a do archívu můžete mrknout na 30 věcí, pro lepší pocit