Z teploučka rovnou do zimy. Uff. Tyhle poslední záchvěvy zimy jsou otrava. Obzvlášť teď, když jsme si zvykly být celé odpoledne venku. Snad se to brzy zlomí a všechno zimní opravdu uklidíme až na další sezónu. Máme se dobře, hodně se smějeme, hodně se mazlíme a stále se učíme něco nového (všichni). Jak se máte vy? 

Minulý víkend jsme nasávali krásné počasí a vyrazili jsme na výlet. Nachodili jsme s novým kočárkem 11 km, proběhla zastávka na oběd a všichni jsme byli spokojení. První společné plavání bylo moc fajn. Příští neděli jdeme zas a tentokrát už bude plavat Péťa a já budu dokumentovat. Rozárka plavání miluje, je to vodní živel. V pondělí jsme si užívali krásný teplý den a během procházky jsme zvládli první zmrzlinu. Dorazily první non toxic úklidové prostředky a kosmetika. Yemma atopi krém a humino koupel se zatím docela osvědčují. Kvůli počasí doma musíme trávit víc času a je to dlouhé. Snažím se pro Rozárku vymyslet novou zábavu a hledala jsem nějaké senzorické hry. No zatím mi na to docela prdí, ale to půjde. Chceme se konečně pustit do tvorby téhle desky na hraní. Myslím, že už na ní přichází čas. Na Vinted jsem za poslední dva týdny ulovila boží věci za prima ceny (pro sebe i pro R.). Dohnala jsem část Rozárky knihy V plenkách (jupí) a vůbec nechápu, že to byla taková malinkatá holčička (hahaha). Víkend jsme trávili ve Varech s mojí ségrou a jejím přítelem. Oprášili jsme Černé historky a strašně nás to bavilo (mají strašně moc verzí). Konečně jsem viděla Masterchefa Junior (wtf! co to je za děti?). S holkama plánujeme vyrazit na Festival Mini. S Rozárkou nás čeká návštěva knihovny a říkám si, že jestli se umoudří počasí, vyrazíme taky do centra po sto letech. Z knižní poukázky, co jsem měla už od loňského června od kolegů z práce jsem si pořídila Půlnoční knihovnu a strašně se na tu knížku těším. Do sbírky mi taky konečně přistál čtvrtý ilustrovaný díl Harryho Pottera a Cesta dějinami čar a kouzel. Na Legu vyšla novinka v podobě Delorainu z Návratu do budoucnosti ♥ a už je vyprodaný! 

Pomalu se chci vrhnout do jarního úklidu, snažím se víc věnovat věcem, co mě baví, užívám si rodinné chvilky, zaznamenávám, učím se.