Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Prosinec

Prosinec je tady! Neuvěřitelný. Právě jsem dodělala vánoční výzdobu a konečně si dneska můžu otevřít první okýnko adventního kalendáře. Odpoledne se poprvé chystám zadělat (sama) na linecké těsto a zítra krom pečení cukroví, bude taky domácí vaječňák. První vánoční filmy (dneska to vidím na Charlieho Browna nebo Frostyho) a první dílek na svíčce, co jsem koupila v Tigeru. Jak začínáte prosinec vy? Včera jsme s holkama byly na dlouho očekávaném koncertě Mig 21 a konečně jsem si mohla trošku zaskákat (s K. člověk totiž musí většinou na koncertech sedět). Pavel je pořád ❤. Chybí mi po výplatě dokoupit pár posledních dárků a tenhle víkend chci naplánovat, co budu letos o Vánocích vařit. Taky musím napsat  a odeslat vánoční pohledy a pak už si budu užívat jen klídek a pohodu (držte mi palce, ať se mi to letos fakt podaří! – mám nakročeno). Znáte Muže na měsíci od Formana? Jestli jo, tak prosím nepřehlédněte dokonalej dokument Jim & Andy: The Great Beyond. V pondělí jsem dokoukala první řadu Příběhu služebnice a hodně hodně hodně doporučuju. No a protože jsem nevěděla co, tak jsem se podívala na pilotní film Městečka Twin Peaks. Vím, že je to děsně kultovní, ale vždycky jsem se toho nějak bála, protože Lynch. Maličko lynchovské to je, ale vypadá to hodně dobře. Kdo jste to viděl a milujete? Máte na Spotify nějaké oblíbené vánoční playlisty (klidně i ty vlastní?)? Podělte se o ně se mnou prosím. Ráno jsem v posteli dočetla knihu Senzační sestry Turnerovy, na které jsem zcela náhodně narazila v knihovně a radím vám, aby jste si jí přidali na svůj seznam četby. Mějte krásný první prosincový víkend!

PS: Nezapomeňte se podívat do sekce Vánoce na všechny moje tipy.

Fotka z We heart it.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 komentáře

 • Reply Anna

  Jé tak to ti prosinec začal opravdu pěkně. Já jsem včera byla s kamarádkou posedět v kavárně a bylo to moc super, dlouho jsme se totiž neviděly.
  Ani jeden z těchto vánočních filmů jsem nevděla, jak je to jenom možné? Tak děkuji za tipy!
  Miluju Spotify a co je tedy pravda, tak letos jsem si ještě vánoční playlist neudělala, i když bych asi měla. Každopádně rozhodně doporučuji album Everyday Is Christmas (Sia).

  01/12/2017 at 15:10
  • Reply Michelle

   Charlie Brown i Frosty jsou super, tak ať se líbí. A já děkuju za tip na Siu, zítra si jí pustím k pečení cukroví :-).

   01/12/2017 at 15:14

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..