inspirace

Poslední úkol letošní výzvy je tady. Doufám, že vás výzva bavila a splnila svůj účel a že jste třeba našli něco nového, co jste do svého diáře zařadili. Velký dík patří Filofaxu, který pro vás každý měsíc připravil hezké dárky a bez něhož by výzva vůbec nevznikla. Poslední úkol je taková volná disciplína na konec, tak si ho užijte a inspirujte ostatní. 

Cílem výzvy bylo prozkoumat naše diářové potřeby a na konci roku mít představu o tom, co všechno v diáři potřebujeme, co je nám užitečné a taky co je navíc a moc dobře nám neslouží. Teď je ta správná chvíle se nad diářem zamyslet a odpovědět si právě na tyhle otázky. Co vám v diáři slouží dobře a co naopak vůbec. S tím pak můžete vstoupit do nového roku a být zase o kousek efektivnější. 

12. úkol – INSPIRACE 

Slovo inspirace v sobě skrývá mnoho a já doufám, že si v něm každý najdete to své. Vytvořte si v diáři něco úplně speciálního a nebo jen ostatním ukažte něco, co vám skvěle slouží a mohlo by padnout do noty třeba někomu dalšímu. Inspirujte všechny ostatní. Poslední úkol je velmi speciální a každý si v něm můžete najít to svoje. Můžete třeba: 

  • předat osvědčený plánovací tip 
  • pochlubit se svým nejoblíbenějším layoutem 
  • ukázat ostatním speciální sekci v diáři, která není příliš obvyklá 
  • zhodnotit uplynulý rok nebo samotnou výzvu 
  • a mnoho dalšího

Své tvoření na instagramu můžete označovat hashtagem #diarovavyzva. Pokud je pro vás příjemnější sdílet fotku jen se mnou, pošlete mi jí do zprávy nebo na email: michelleplannercz@gmail.com. A nebo tvořte jen tak, sami pro sebe. Těším se na vaše poslední příspěvky. 

Stejně jako loni ve spolupráci s Filofaxem vybíráme každý měsíc jednoho vítěze, který dostane nějaký dárek. Pusťte se tedy do toho.

* Článek sponzoruje firma Filofax, která nabízí širokou škálu diářů, poznámkových bloků a psacích potřeb. Děkuju, že podporujete značky/firmy, které podporují Wish. Hope. Life.