V celém svém životě jsem měla jen dva velké sny, které mě hnaly někam dál a dávaly mému životu smysl. Jedním z nich bylo dostudovat vysokou školu a získat titul. Tím druhým byla cesta do USA. Magisterský titul budu mít teď v červnu už dva roky. S cestou do Ameriky to vypadalo celkem bledě. Obzvlášt proto, že nemám práci, která by mi dovolovala ušetřit mraky peněz.
Všechno začalo představou, že do USA pojedeme na měsíc. Půjčíme si auto a z New Yorku dojedeme až na Floridu. Hodně času, hodně peněz. Navíc jsem vždycky toužila vidět San Francisco. Pak jsem letos v únoru narazila na letenky do San Francisca za nějakých jedenáct tisíc a napadlo nás, že bysme ten náš měsíční výlet zkrátili na dva týdny a podívali se nejen do SF, ale i do LA. Než jsem se tehdy rozmysleli, tak byly letenky pryč. Ale myšlenka cesty už zůstala.
Našli jsme další pár, který byl z téhle cesty nadšený stejně jako my a začali sledovat ceny letenek do SF nebo LA. V úterý mi Síta poslala odkaz na letenky v akci do LA a věci se začaly hýbat. S měnšími problémy jsme nakonec letenky zvládli koupit a já se teď můžu čtyři měsíce těšit na září!

Od 8. do 24. 9. nás najdete někde v autě mezi LA, Las Vegas a San Franciscem. Moje nadšení nezná mezí! Na pinterestu mám uloženo obrovské množství pinů, které se týkají cest po Californii a v knihovně mám rezervaci asi na pět průvodců. Řekla bych, že moji spolucestující ještě vůbec neví, co je čeká :-D. Do září budu největší odborník na západ Ameriky v České republice.

Za všechny Vaše rady, tipy a nápady budu hrozně vděčná (buď tady v komentářích nebo na emailu: michelle8@seznam.cz). Nikdy jsem takhle daleko neletěla a vlastně vůbec nevím, co mě čeká – hrozně se na to ale těším!

Štítky: