Láska ke knihám

Knihy

Láska k papíru

Diáře

Naše zážitky a tipy z cesty

USA

Časosběr

Swap

Ještě před několika lety jsem vůbec netušila, co to swapování je a proč to někdo dělá. Pak jsem se před dvěma lety přihlásila do výměny sešitů a propisek a pochopila, v čem tkví to kouzlo. Jak už tedy tušíte, swap je činnost, při které si s někým jiným (často z úplně jiné země) vyměníte věci. Většinou jsou to swapy podle zájmu a mají určenou cenu, za kterou byste dané věci měli vybrat. Na facebooku jsem narazila i na skupinu, kde si lidé vyměňovali balíčky plné věcí všeho druhu.

Já vzhledem ke své lásce o všechno papírenské zboží mám zkušenost právě s tímto druhem věcí. Dvakrát jsem se účastnila swapu, kde jsem získala krásné sešity a propisky. Tento swap pořádá The Paper Trail Diary, fotky ze swapu najdete TADY. První rok jsem dostala balíček z Finska a letos z Marylandu v USA. Já jsem posílala balíčky do Lisabonu a Californie.

 

2014-12-03_1417620355
IMG_4893

 

Nově jsme teď pořádali swap akci ve skupině Planner lovers v České republice, kde jsme si vyměňovali balíčky s věcmi do diářů. Určitě budeme pořádat i další, takže pokud byste něco podobného chtěli vyzkoušet, sledujte dění ve skupině.

IMG_5481

 

Co vy a swap? Zkoušeli jste? Účastníte se nějaké pravidelné akce? Máte i negativní zkušenosti? Já sama jsem zatím vždycky byla nad míru spokojená a balíček se mi moc líbil.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

Nechte mi tu komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.