Když jsem někdy na konci srpna zakládala facebookovou skupinu Planner lovers v České republice, byl to jen takový malý momentální nápad. Říkala jsem si, že někde v tom velkém světe internetu bude možná pár podobně naladěných duší jako já. A s těmi pár podobně naladěnými lidmi jsem chtěla sdílet všechno, co se plánování týká. Povídat si o diářích, sdílet fotky svých drahých pomocníků a dát dohromady všechny informace, které by mohly být pro skupinu zajímavé. Během prvního dne bylo ve skupině sto lidí. To číslo mě dost překvapilo a zjistila jsem, že bláznů do plánování možná bude víc než bych čekala. Během září se postupně začal rýsovat nápad ohledně e-shopu a plánovacích kitů. Začátkem prosince jsem pokořila hranici 600 lidí. Oslovilo mě nakladatelství Grada s propagací knihy Kreativní diář a mohla jsem pro skupinu uspořádat dokonce soutěž. Víc lidí ve skupině přineslo samozřejmě také víc zodpovědnosti a práce. Ta práce mě ale baví. A tak dnes ve skupině najdete všemožné informace o tom, jak si vést diář, jaké oficiální systémy existují, jaké diáře jsou nejoblíbenější, DIY návody na všechno možné, inspirativní fotky všeho druhu, nespočetně materiálu volně ke stažení a dokonce pravidelné swap akce.

IMG_5707

Když se dnes podíváte na počet lidí ve skupině, objeví se vám neskutečné číslo 996. Pouze čtyři lidi mě dělí od velkého čísla 1000. A jsem za to hrozně vděčná. Vážím si toho, že lidé ve skupině setrvávají a že jsou aktivní. V srpnu se mi o něčem takovém ani nesnilo a vlastně jsem ani netušila, kam až mě takové malé kliknutí na tlačítko založit skupinu, zavane.

Dnes po půl ročních přípravách a tvrdé práci otevíráme e-shop s názvem Planner Addict. E-shop, kde budeme prodávat tématicky laděné kity s doplňky, které každý planner lover musí mít. Všechno je teprve v začátcích, mnoho práce je stále před námi a ještě více plánů, které bychom rádi uskutečnili. Budu ráda, když náš e-shop navštívíte – společně s Facebookem a Instagramem. Budu ráda za Vaše odezvy, nápady a připomínky. Bez všech těch lidí tam venku, co si své diáře hýčkají, by totiž tenhle projekt nikdy nevznikl! A za to Vám patří můj DÍK!

logo_-_tituln___banner

Štítky: