Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Jsem zpět. Poslední dva týdny jsou tak nějak roztěkané s miliony myšlenek. A co jsme teda zvládli. Mám za sebou první “bloggerskou akci” a degustování vína v prodejně Alkohol.cz pod vedením známého českého sommeliera Víta Hepnara, který se specializuje na francouzská vína. Potkala jsem se s holkama z Lifestyle Birdie, Freecoolina, Rachel Roo a Ochutnejte svět (díky Ivo za pozvání). Bylo to moc milé a zajímavé. Na Netflixu jsem objevila sekci dokumenty a vřele doporučuju: The Sunshine Makers o dvou chlápcích, se rozhodli spasit svět s LSD a pak The Other One: The Long, Strange Trip of Bob Weir o Greatful Dead. Prodloužený víkend jsme trávili u T. a L. a užili jsme si extrémně blátivý Majáles s miminkem (a dali jsme to všichni i Sam). Po hodně letech jsme se účastnili vesnického pálení čarodějnic a jak jsme s L. zjistili, není to akce vhodná na pečení buřtů (ještě teď slyším ty ozvěny smíchu). Nakoupila jsem si nové bylinky a ještě neměla čas je zasadit. Umřel nám náš šnek Gary (má ho na svědomí K.). Moje nikdy nekončící rýma se pozvolna stala rýmou alergickou, takže dost netrpělivě vyhlížím léto. Strážci Galaxie 2 už jsou v kině!

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

4 Comments

 • Reply Zabiják šneků

  Ten šnek (Garry) si vlezl do prostoru mezi sedačku a konf. stolek. Byl předurčen k smrti. Dokonce si myslím, že se rozhodl sám ukončit svůj život pod tlakem 90 kg vážícího chodidla.

  05/05/2017 at 14:37
 • Reply JORIES BLOG

  Přeju upřímnou soustrast.
  Bude remake? Aaaa!!! To moc ráda slyším! 😀 <3 Kdy už bude to léto? :/ Doufám, že tvoje rýma předpovídá správně a už bude jenom teplo! :/ 😀
  Super článek! 🙂 <3
  S láskou
  ♥JORIES♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  06/05/2017 at 10:01
 • Reply Eliz

  Strážce galaxie 2 rozhodně musím vidět! Kouknu se i na odkazy z Netlixu, produkují totiž kvalitní seriály 🙂

  08/05/2017 at 12:30
 • Reply Daysy

  No snad už to léto bude brzy, taky ho vyhlížím, ale zatím bylo pořád jak v lednu. 😀

  blog Days of Daysy

  12/05/2017 at 10:06
 • Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..