Víc jak měsíc nevyšly páteční tipy. Ach jo. Už jsem je měla rozepsané tenhle víkend, ale zase to nějak nedopadlo. Duben mi moc času na cokoliv nepřinesl a já se stále nedokážu přeorientovat na nějaké kratší páteční články. Nic jiného mi ale nezbyde, protože v původním módu na ně už v pátek večer nemám moc energie. Tak aspoň taková malá pondělní rychlovka, ať víte, že žiju(me). 

Rozárce se hodně měnil spánek, do toho zoubky (co asi nikdy doopravdy nevylezou), rýma, změna prostředí (když jedeme do Varů) – spaní v dubnu bylo největší peklo od doby, co byla R. novorozeně a trápilo jí bříško. 

S holkama a holčičkama jsme vyrazily na Festival Mini a bylo to děsně fajn. Pořídila jsem R. klobouček k moři a dřevěnou píďalku

Máme letenky a na začátku září frčíme na dovolenou (snad s celou rodinou) do Chorvatska. Jak já se těším. První velká společná dovolená. 

Pokukuju po barefoot botkách od Wildling shoes a čekám až bude velikost u těch, co jsem si vybrala. 

Dočítám Uvolněné rodičovství a volné chvilky čtu knížky z knihovny. Před pár dny jsem dočetla Červený adresář a nedávno taky adepta na nejlepší letošní knížku Kodaňskou píseň písní. 

Definitivně uklízím zimní oblečení a vytahuju letní kousky – letos konečně zase v normálních velikostech bez obřího břicha. 

Nestíhám skoro nic a pomalu (velmi pomalu) mi to přestává vadit. Hlavní prioritou (přáním) je teď odpočinek a dobrý spánek (nás všech). 

Peťa byl minulý týden na vojenském cvičení a tak jsem po večerech dokoukala poslední sérii Sexuální výchovy. Je to pořád dobrý. 

Jak se máte vy? Co se vám daří/nedaří? Co vás čeká? Čím teď žijete? Co čtete/sledujete? Co vás těší?