Červené boty ve sněhu

Sluneční paprsky. Zavřené oči. Tvář nastavená slunci. Čekání na vlak. Chvilky, co jsou jednoduše nejvíc. Únor mě zatím hodně těší. Celý týden ráno vstávám s Wake Up Happy playlistem a myslím, že byste to měli zkusit taky. Za 20 dní je březen ♡.

Všichni o tom mluví. Na facebooku koluje už asi 20 různých událostí. Seriál MOST!. Během týdne jsem shlédla všech pět dílů a neuvěřitelně se u toho bavila. V práci teď nepoužíváme jiný hlášky a Luďan je náš nový hrdina. Sledujete? Líbí se vám? Je mi jasný, že to nebude humor pro každýho. V úterý jsem se rozmazlovala a mimo jiné jsem si domů přinesla druhý díl knihy Terapie sdílením. Instagramový profil Ester a Josefíny jsem vám tady už doporučovala. První díl knížky doma nemám, ale druhý už jsem si nenechala ujít. Jeden večer jsem se s ní od srdce zasmála. Přispěli jste holkám do tohohle projektu něčím? Pamatujete si nějakou zprávu, která by tam pasovala? Já jich mám v hlavě nespočet, ale až nedávno jsem konečně dva vlastní exempláře byla schopná odeslat jejich směrem. Už to není tajemství a tak se vám konečně můžu svěřit, že v září půjdu poprvé někomu za svědka na svatbu ♥ (mávám do Kanady). Shlédla jsem Green book (zasloužená nominace i Verbal tomu dal 4 hvězdy) a nejnovější film s Natalii Oreiro Re loca (je to vtipný a vůbec ne špatný). Dorazily mi všechny filmové plakáty, takže teď musím sehnat rámy a vymyslet, jak se seskupit a pak najít někoho kdo mi je přidělá na zeď ❥. Dneska rodinná narozeninová večeře (jupí) a zítra sraz s Leničkou. A v neděli musím probrat všechny svoje věci, abych připravila věci na každoroční charitativní bazárek, který pořádám koncem února v práci. Jak se máte? Jaký je k vám únor zatím?

Mimochodem. Zjistila jsem tenhle týden o sobě jednu zásadní věc. Jsem odpouštějící člověk. I když mě člověk fakt úplně nejvíc naštve nebo mi ublíží, tak mu nakonec dřív či později odpustím. Vždycky. Dokonce si myslím, že tohle je můj nejzásadnější rys. Vskutku zajímavé, že.