Kniha a french toast

Poslední páteční tipy v tomto roce. Vánoční týden skoro za námi. Jak jste si ho užili? Proběhlo všechno podle vašich představ? U nás všechno v pohodě a dobré náladě. A teď už se tak nějak ladím na nový rok. Mám nové začátky ráda.

Víkend ve Varech byl plný setkávání. Byli jsme se podívat na vánočních trzích v Chebu, rozdali jsme první pozvánky na svatbu a rozbalili jsme si první dárky. Ve sbírce mám nové díly ilustrovaného Harryho Pottera a taky spíme v novém HP povlečení. V neděli jsme cestou domů zvládli i menší návštěvu u kamarádů a večer jsme pak po náročném víkendu padli u Lásky nebeské. Pondělí se neslo v duchu posledních příprav na Štědrý den a v úterý už jsme trávili čas s rodinou. Letos jsme si na hřbitov udělali pořádnou procházku, hráli jsme hry a můj první cheese board měl docela úspěch a vánoční sangría se taky chytila. Letos jsem dostala spoustu prima knih a konečně mám taky pořádný batoh (hurá). Máte doma nějaké speciální tradice, které dodržujete? Koukáte na Pelíšky? Ve středu jsme měli v plánu čtecí odpočinkový den a velmi se nám vydařil. Postavila jsem si svoje první Lego, co mi přinesl Ježíšek a proběhla taky předávka dárků se Sítou. Včera klasické vánoční setkání v Chrástě – letos v duchu tance. Dneska se chystáme do kina na nové Star Wars a zítra poslední vánoční setkání s Kíťou a Martinem. Silvestr bude v safari zvířátkovém duchu a frčíme na něj na Slatinu. Slavíte ve velkém? Včera jsme na Netflixu shlédli film The Irishman (na 2x, je to totiž fakt dlouhý). Jestli máte rádi gangsterky, tak vřele doporučujeme.

Užijte si posledních pár dní letošního roku! Děkuju, že sem chodíte a podporujete moje psaní – bez vás by to nešlo. Každý váš komentář, email nebo zpráva mi vždycky udělají velkou radost.