George Harrison, macbook a čaj

Perný týden. Obzvlášť pracovně. Nabrala jsem si nějakou práci navíc (svatba, větší hypotéka) a úplně jsem nedomyslela, jak to pak časově zvládnu. Nicméně podařilo se nám celkem dost věcí ze seznamu úkolů odškrtnout (uff). Ještě, že se Péťa tak ochotně zapojuje a pomáhá. Co říkáte na to teplo venku? Není to divné na druhou půlku listopadu? Jak se máte?

Korzo Národní v neděli byl zážitek. Jsem ráda, že jsme nakonec vyrazili, i když mi nebylo moc dobře. Nemůžu se nějak pořád zbavit nachlazení. Byli jste taky? My jsme se prošli až k nové Lennonce. Až na pár podivností je moc hezky pomalovaná. Dočetla jsem konečně biografii George Harrisona. Skvělá knížka. Hned vzápětí jsme si pustili dokument Beatles: Perná léta. Musím říct, že až teď mi došlo, jak to pro ty kluky vlastně bylo náročný celá ta hysterie a jak je to všechny trochu zničilo. Poprvé jsme hostili kamarády u našeho velkého stolu a bylo to strašně prima. Konečně k nám taky chtěl přijet někdo na návštěvu (že jo holky). Už pět let toužím po vánočním svetru a letos jsem si konečně jeden pořídila (hurá). Díky moc Crashily. Máte doma nějaké oblečení s vánočním motivem? Nebo na tyhle věci moc nejste? Mě hrozně baví, že je to taková vzácná věc, kterou vytáhnete jen jeden měsíc v roce. Začala jsem hodnotit projekty. Trochu si říkám do čeho jsem se to navezla, ale snažím se mít před očima ty krásný svatební šaty, který si pak za ty peníze koupím (hahaha). Na Netflixu jsem objevila boží dokument Hračky našeho dětství. Zatím jsem viděla díl o Barbie a Legu. Je to hrozně vtipně a zajímavě zpracované. Doporučuju. V práci už plánujeme vánoční večírek a letos to bude v geekovském stylu. Začínám se hodně těšit. Advent je za rohem a já už počítám dny do příštího týdne, protože budu moct udělat vánoční výzdobu. Krom nových ozdobiček na stromek jsem svou výbavu o nic nového neobohatila (jsem na sebe pyšná). Hledáme s holkama nějakou prima restauraci na vánoční setkání (a Špejle už jsou zabraný), nechcete nám něco doporučit? Dneska nás čeká schůzka kvůli prstýnkům a pak frčíme na víkend do Varů. Za rodinou, kamarády a taky řešit další svatební úkoly. Mimochodem máme vybraného fotografa a pozvánky! Máte nějaké speciální plány na víkend? 

► Tenhle týden jsem pro vás na blogu připravila tipy na dárky pro přátele a můžete se pobavit u staršího příspěvku, který se točí kolem třicítky.