Fotky z dovolené

V tuhle chvíli se s Peťanem procházíme někde v centru Berlína, což znamená, že jsem zas jednou konečně byla schopná sepsat páteční tipy dopředu, aby vyšly tak jak mají (hurá). Na tenhle výlet do Berlína jsme se strašně těšili, takže doufám, že si ho náležitě užíváme. Máte tenhle týden nějaké speciální plány i vy? 

Minulý pátek jsme v rámci našeho odpočinkového večera dokoukali 3. sérii Stranger things! Viděli jste? Není tahle scéna (z posledního dílu prosim vás, tak si to nevyspoilerujte) naprosto dokonalá? Taky jsem začala číst zabijáckou detektivku Jeden za druhým od Chrise Cartera, co mi doporučil Péťa. On kvůli mě přečetl celýho Pottera, tak jsem se taky musela ukázat, že jo. No nevěřila jsem tomu, ale chytlo mě to od prvního stránky a ač je to místy dost nechutný, baví mě to moc. V sobotu nás Barča pozvala na luxusní oběd (kuřecí vývar a řízečky se salátkem a bramborama), který Verča zakončila luxusním dezertem v podobě palačinkového dortu (mňam). Zbytek dne jsme pak připravovaly výslužku na svatbu (která už je za rohem). Jsme holky šikovný a zvládly jsme to všechno. Uff. Večer jsem pak u Barči zůstala na “skleničku” vína a byl to to celkově moc fajn den. V neděli jsem byla celý den jak praštěná, takže jsem krom úklidu jenom četla a četla a dokoukala jsem poslední sérii Modern family (tenhle seriál je mimochodem taky boží). No a tenhle týden se nese v duchu příprav na výlet do Berlína. Rozhodla jsem se, že nám do vlaku připravím nějakou zdravější sváču, takže jsem prohledévala Pinterest a pak nakupovala a mimo jiné jsem připravila tenhle oříškový mix, který rozhodně musíte taky vyzkoušet. Ve čtvrtek brzo ráno vyrážíme z Prahy vlakem a před 11. bysme měli být na místě. Na první den plánujeme návštěvu zoo a dojímání se u pandy. Co nás čeká v další dny se pak dozvíte v samostantném článku, kam vám sepíšeme naše tipy. V úterý Péťa domů přinesl vyvolané fotky z dovolené, na které jsme se strašně těšili. Všechny vyšly parádně! Takže můj letní tip číslo 1 je -> pořiďte si jednorázový foťák (stál nás 200,-) nebo vyštrachejte nějaký starý, co vám třeba leží doma (jeden takový starý Nikon si teď bereme do Berlína) a foťte na film. Má to velký kouzlo. Na podzim se těším na tvoření fotoalba. Jak se máte? Jak se máte? 

► Tenhle týden jsem vám na blogu doporučila Honest Guide Praha a jestli se chcete zasmát přečtěte si moje Životní zásady.