Máme za sebou prima týden. Po dovolené zase doma. Péťa v práci. My s Rózkou si užíváme náš obvyklý režim. Konečně léto jak má být. Procházky, třešně, teplo tak akorát. 

Celý týden jsem se snažila dohnat resty. Hodně jsem toho stihla, ale taky mám ještě úkoly na nový týden. Třeba konečně objednat tu výzdobu na první narozeniny a dokončit narozeninovou korunku. Po dlouhé době zase procházky s Kíťou a Kájou a babi. Jeden den trávíme odpoledne v Molo baru a v Bistru u Podlesáku. Zase chodím uspávat Rózku k Vodici a pak si čtu (miluju tyhle chvilky). Pátá minuta je o nás mě úplně pohltila. Četla jsem každou volnou chvilku celý týden (i během smažení bramboráků – hahaha). Rózce se blíží první rok a mám pocit, že se najednou skokově hrozně mění/roste/učí. Ten první rok je stejně hrozná šílenost a zároveň neskutečný kouzlo. O víkendu jsme opět vyrazili na Živohošť, tentokrát jen na otočku. Taťka nás konečně vyvezl na nové lodi (je to střela!) a moc jsme si to užili. V neděli jsme pak vytáhli hamaku, co jsme si pořídili v Decathlonu a během šlofíčku jsme si v ní společně četli. Nejlepší nejlepší nákup za poslední měsíce. Milujeme jí všichni tři. V Pivovarský se zase po roce čepuje letní Róza (mňam) a máme srpnovou narozeninovou rezervaci. Tenhle týden nás čekají srazy s kamarádkama a dětma. S Péťou slavíme dva roky od svatby! Před čtyřma rokama jsem byla úplně ztracená a teď mám báječnou rodinu. Jak se to všechno vždycky děje, tak jak má. Shlédli jsme novou sérii Stranger things – ten poslední díl všichni tak strašně vychvalovali, až nás to trochu zklamalo. Nový díl Fantastických zvířat byl taky takový, že jsem někde mezi průměr a jó bylo to vlastně dobrý. Mám za sebou první sérii Workin’ moms a jsem zvědavá na ty další. Tohle je fakt velký netflixový objev pro mě. Strašně strašně flákám letní deník (ach jo), nějak mi nejde si v tom najít pravidelnost.

Léto konečně běží tak jak má. Máme se. A mě je zas konečně dobře. 

► Na blogu vyšlo: květnové radosti (ty červnové jsou v procesu), první letní den, čtení na léto a pondělní rychlovka z minulého týdne.