snídaně venku

Tadá! Tohle jsou 200. páteční tipy. Dneska teda velké kulatiny. Tady se můžete podívat na úplně první páteční tipy z ledna 2015. Když je porovnáte s těmi dnešními, vidíte, že jsem se během let trochu rozepsala. Velký dík patří Sítě, protože ta mi pomohla Casual Friday na původním blogu přejmenovat na Na vlnách pátku. Doufám, že se dnes máte prima a užíváte si dle možností pěkného počasí.

Minulý pátek jsme stavěli bunkr (nebo teda spíš já). V hlavě jsem měla luxusní pevnost z dek, ale musím vám říct, že reálná stavba pak nebyla tak snadná, jak jsem si myslela. Chtěla jsem ho vytunit světýlkama, co mám nachystané na svatbu, ale neměli jsme baterky, tak nic. Asi po hodině mi Péťa oznámil, že to není moc pohodlný a bunkr šel dolů (hahaha). V týdnu jsme poprvé grilovali na terase. Taky proběhla první snídaně venku a oběd. Tohle mi moc chybělo. Vysadila jsem muškáty a zasadila první bylinky, takže už ta terasa není tak smutná a mám z ní ještě větší radost. Pořád koumám, jak to tam udělat ještě hezčí. Máte nějaké tipy na zútulnění cca 4,5 nekryté terásky? Pinterest mi ukazuje samé balkóny. Objevili jsme novou příchuť zmrzliny Ben&Jerry’s. Mají teď novou (nebo pro mě je to teda novinka) edici Netflix and Chilll’d a příchuť burákové máslo s preclíkama a brownies.  Je to úplně nejlepší na světě! A taky mi dorazila dodávka čokolády (mňam). Každý den se teď snažíme chodit aspoň na malé procházky. Každý týden peču minimálně jeden chleba. Stále pracuju z domova. Ve schránce na mě čekalo nové číslo Kreativu ♥. Dneska 20. den jógy. Článek o tom, jaké to bylo, se blíží. Od rána peču. Na košíku jsem ukořistila mega kostku droždí, takže dneska anglické rohlíky se slaninou a mazanec. Čím se bavíte vy? Na co koukáte? Co čtete? 

Viděli jsme:

► Na blogu tenhle týden přistála recenze na knihu Cabin Porn: Za dveřmi a pokud by se vám v rámci dnešního výročí chtělo, tak si můžete zabrouzdat archívem Na vlnách pátku.