Praktická žena - Kreativ

Začalo to úplně nenápadně. Na jednom ze srazů s mou drahou Jane se mi do ruky dostal časopis s tou nejkrásnější obálkou. Jane totiž přesně ví, co by se mi mohlo líbit. Půjčila mi jedno ze svých čísel časopisu Kreativ (konkrétně tohle). A já se zamilovala. Od té doby jsem si už všechny čísla kupovala sama a v září to bude rok, co mám časopis předplacený a chodí mi do schránky.

Kreativ je časopis pro všechny kreativní duše (což vám asi došlo už z názvu). Najdete v něm nejen návody na různé vychytávky a dekorace, ale také zajímavé články o významných českých ženách, recepty nebo tipy pro radostnější život. Hodně ho ocení taky maminky s dětmi. Vychází jednou za 2 měsíce a vždycky vás dokonale připraví na nadcházející roční období a s ním spojené svátky.

Co mám na něm nejraději

Celá grafická úprava časopisu je dokonalá. Pokaždé se těším na novou obálku. Mám ráda “plakátky” s citáty, které časopis prokládají a které pak můžete třeba zarámovat a doma je někde pověsit. Každé číslo má pro vás něco navíc – ať už jsou to zápisníky k různým příležitostem, písanka k tréninku krasopsaní, pohledy nebo kalendář k dotvoření. Denisina výzva a její neuvěřitelná schopnost i z mála vytvořit hodně. A v neposlední řadě i to, že dostanete tip, kde materiál na tvoření sehnat.

Speciály

Kromě klasických čísel jednou za čas vychází také nějaký speciál. Já mám nejraději ten o pletení, protože jsem se díky němu konečně naučila plést (a věřte mi, byl to boj!). Od úplných začátků vás číslo provází krok po kroku základy pletení. Každý krok má svůj malý pletací projekt a kromě fotek najdete u návodů i odkaz na videa. A to mi třeba moc pomohlo. Dál najdete také speciál o háčkování, šití nebo tvoření s dětmi.

A úplně extra jsou pak skoro takové menší knížky jako je Cvičebnice Kreativ – luxus přítomného okamžiku, Kreativní Notes nebo Diář. Nově teď taky vyšly 4 zážitkáře: Osobní cestovní bedekr, Čím si dnes udělám radost, Kulturní zápisník a Zápisky z prázdnin. A pro všechny hospodyňky taky krabička s kartičkami na recepty.

Všechny speciály, extra čísla i běžná čísla časopisu (a to i zpětně až do roku 2015) si můžete objednat na jejich eshopu. Ve stánku vás jedno nové číslo vyjde na 129,-. S předplatným je to pak ještě o něco méně.

Nejnovější číslo si můžete zkušebně prolistovat TADY.

Znáte Kreativ? Kupujete? Odebíráte? Tvoříte?