Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Strom a nebe

Víte co? Já mám tyhle upršený letní dny vlastně docela ráda (když to teda netrvá 3 týdny v kuse samozřejmě). Ideální den na lenošení s knížkou, něco dobrého, dohnání seriálu (třeba nové série Stranger things). Člověk tak trochu zpomalí. Máte to taky tak? 

Návrat do práce nebyl vůbec tak hrozný. Pár překvapení tu na mě ale čekalo. Dobrá zpráva je, že příští týden už frčíme do Berlína, takže další menší dovolená je za rohem. Byli jste někdy v Berlíně? Doporučíte nám něco? Všude jsou teď slevy a já narazila na krásné dlouhé šaty. Byla to láska na první pohled a za 250,- – no nekupte to. Dlouhý šaty já nenosím, přijdu si na ně malá. Tak doufám, že se na tyhle odvážím! Ve středu jsme si s Péťou udělali krásný odpoledne. Po cestě na pivo k Pinkasům jsme se rozhodli, že si pořídíme Honest guide a hned jsme si pro něj skočili do knihkupectví. Ta knížka je dokonalá a asi vám tady o ní ještě speciálně napíšu. Po pivu jsme se přesunuli na Letnou a na véču do Mr. Hot Dog. A večer už na nás čekal Diego Maradona v Bio Oko, protože ve Varech jsme ho nestihli. Byl to silný zážitek. Během filmu se tak různě věcem smějete a na konci bum. Je to celý strašně smutný. Viděli jste? Líbilo se vám? Včera jsem pro babi dělala tuhle řeckou véču, protože měla ve středu svátek a večer jsme pak její doprovod domů spojili s menší procházkou. Koukáte na nové Stranger things? Přijde mi to nějak drsnější než ty předešlé série a zas je to super! Viděla jsem Posledního skauta (se správným dabingem, nebojte), protože Peťan Bruce Willise miluje a byla to legra. Čtu Dopisy ztraceným a nemůžu se od toho odtrhnout. Co čtete vy? Byla jsem tenhle týden běhat, uff. Dneska nás nečeká nic velkého, máme v plánu přesně to, co jsem psala nahoře. Zítra pravděpodobně sraz u Barči a neděli teprve vymyslíme. Jak se máte vy?

► Tenhle týden vyšel článek o Amsterdamu a na instagramu běží soutěž o knihu Metoda Bullet journal.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

6 komentářů

 • Reply Monulka1912

  My jsme tento týden s přítelem na dovolené. Máme tu i bazén u chaty, ale vůbec není počasí na koupání. Škoda. A zrovna čtu knížku Dívka, již jsi tu zanechal 🙂 Užívej léto;)

  12/07/2019 at 11:40
  • Reply Michelle

   No to je teda škoda! Tak užívej aspoň čtení a děkuju! 🙂

   12/07/2019 at 11:42
 • Reply Beth

  Upršené dny mi nevadí, jenom pozoruju, že mě to někdy uspává.
  A v Berlíně jsem bohužel ještě nebyla, ale rozhodně to plánuju. 🙂

  12/07/2019 at 14:20
 • Reply Mariana ARI Drobná

  Tak v Berlíně jsem nebyla, takže neporadím. Ale ty koupené šaty mě zajímají. bude foto nebo aspon odkaz na ně? 🙂
  Jinak já tady z těch změn trochu šílím kvůli změně tlaku a migrénám, který to většinou doprovází, ale musím uznat, že u nás je takové sucho, že mi ten dnešní slejvák dokonce zpravil i náladu.
  Dočetla jsme zrovna Bouří prokletou. A jdu se vrhnout na Náhlá vzplanutí. A rozkoukaný seriál mám rewatch Veronicy Mars. 🙂

  12/07/2019 at 21:49
  • Reply Michelle

   Hledala jsem na šaty odkaz, ale na webu Sinsay už nejsou :-/. Ale zkusím vyfotit a dát třeba na Instastories :-).

   14/07/2019 at 9:11

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..