Psal se listopad 2003, bylo mi patnáct a na lide.cz jsem se rozhodla založit vlastní blog s názvem My hippie world. Co mě k tomu tehdy vedlo si už přesně nepamatuju. Pravděpodobně to hodně bylo o tom, že jsem ráda psala a dělila se o bláznivé zážitky ze svého života (a o všechny věci, které mě tehdy zajímaly). Kromě pubertálních zážitků ze střední, jste tam mohli najít články o Nirvaně, hnutí hippies, šedesátých letech nebo mou vlastní naprosto úchylnou webnovelu Svatka a David. Ten úplně první příspěvek vypadal takhle.

03.11.2003 18:54
Tak ufff…. Další den zase za mnou:) Mám tu dobrou zprávičku pro všechny, co už se nemůžou dočkat prázdnin jako já…..prázdniny jsou přesně za 240 dní!!!!!!!Pokud jde o dnešní den tak teda nic moc se nestalo, nikoho jsem nepotkala a nic zvláštního se mi nestalo. Teda kromě toho, že ráno jsem viděla černýho havrana:) Nějak se do toho teprve dostávám, takže sorry za ty kecy, ju:)

Z My hippie world se stal Michelle!s Web a nakonec Wish. Hope. Life. Psala jsem na sblogu, naučila se pracovat s Front page (pamatujete to ještě někdo?), psala jsem v poznámkovém bloku a naučila se html a stahovala různé designy zdarma. Před pár lety dokonce některá děvčata dělala originální grafiku na přání zdarma. Pak jsem zkusila wordpress a přešla na blogger a letos jsem po všech těch letech koupila vlastní doménu (a vrátila se k wordpressu).

Znali jsme webové stránky, které uměly vytvořit slova ozdobným písmem, hledali ty nejvíc cool pozadí a pohyblivé efekty, vytvářeli nespočet různých anket.

Psala jsem o sobě, o životě, o přátelích, o zážitcích, o věcech, které miluju, o věcech, které mě trápí. Někdy jsem psala hodně, někdy málo a někdy vůbec. Ne vždycky jsem se setkala s podporou svých blízkých. Ale vydržela jsem a nevzdala se.

Nemám tu největší návštěvnost a nejsem nominovaná na blogerku roku. Když někde řeknete Wish. Hope. Life. – moc lidí si nevybaví můj blog. Na facebooku mě sleduje jen 80 lidí. A přesto píšu dál, baví mě to a občas mi to přináší zajímavé věci.

A tak dnes blog slaví své třinácté narozeniny. A já mu přeju všechno nejlepší!

*obrázek z etsy.com

Štítky: