východ slunce nad domem

Týden v duchu nekonečného seznamu úkolů. Skoro každý večer jsem usínala s lehce znepokojivou myšlenkou na to, co všechno musím vyřídit a jestli to vůbec stihnu. Chytla mě trošku panika z toho jestli jsem ty svatební šaty neměla shánět dřív a že nás ohledně svatby čeká ještě poměrně hodně zařizování. Nebyla bych to ale já, kdybych si nevytvořila v diáři konkrétní seznam všech úkolů a systematicky na nich nezačala pracovat. A tak mě ráno ani moc nevyděsilo, když jsem zjistila, že musím odevzdat poslední várku ohodnocených projektů do dnešní půlnoci ač nemám ani čárku a na večer domluvené rande. Někdy se to zkrátka sejde. Jaký byl váš týden?

Víkend ve Varech proběhl hladce, jen jsem to v pátek přehnala s vínem a v sobotu se probudila s neskutečnou bolestí hlavy. Nebyl to den jak sen. V neděli již druhé setkání s naším oddávajícím Bobem, který je totálně zmatený a chaotický, což ve mě nevzbuzovalo příliš dobré pocity. A odpoledne pak po dlouhé době cesta domů autobusem, protože jsme vrátili půjčené auto. Péťa se nastydnul a tak přišel čas na pandí obleček a hodně zázvorového čaje. Jeden sick day to spravil a všechno je zas v normálu. Začala jsem zase cvičit s FitFab Strong a omezila jsem sladké. Je to peklo po těch Vánocích. Nemůžu se do ničeho začíst. Už jsem odložila dvě rozečtené knížky. A to mě vždycky štve. Nakonec jsem vytáhla Mořskou pannu, co mám od Joty a konečně budu mít něco opravdu dočteno. Stále hrozně žijeme Korunou. V noci se mi zdá buď o úkolech nebo královské rodině (hahaha). V pondělí mám narozeniny a rozhodla jsem se obnovit svou tradici narozeninových dovolených a vyrazit si sama na dobrou snídani a procházku a udělat si hezký den. Nakonec se to sešlo, že mě ten den čeká první zkouška svatebních šatů. Děláte něco podobného nebo narozeniny vůbec neřešíte? Tenhle týden se toho zkrátka moc nedělo. Dneska máme po práci s mým drahým rande – jdem na víno, pro fotky a na véču. A zítra musíme zpacifikovat byt, pustit se do úklidu sklepa a taky mi pořídit vhodné spodní prádlo na zkoušku šatů. Takové jsou naše plány. Co čeká vás?

  • Kdyby jste se chtěli pokochat skvěle organizovanými věcmi v domácnostech, jděte sem.
  • Forbes napsal prima článek o dobrých věcech, co se ve světě dějí, protože někdy je těch negativních zpráv kolem nás až moc.
  • Tyhle kuřecí stripsy jsem dělala v týdnu k večeři a byla to delikatesa.
  • Gardners – eshop pro všechny milovníky kytek.
  • O víkendu můžete zaskočit na otevíračku Avocado Bistra, vyswapovat nepotřebné věci na Swap Prague nebo zkusit Nepálskou kuchyni v Dim Sum Spotu.

► Nepropásněte bilanci roku 2019 a pokud nemáte, co číst mrkněte na Knižní výzvu Rory Gilmorové.