Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Časosběr

Nejhezčí články, co jsem loni četla

pracovní místo

Předpokládám, že stejně jako já čtete blogů hodně. Já čtu převážně ty zahraniční a moc ráda mám ty o jídle. Některé články jen prolítnu, některé čtu poctivě, někde čtu opravdu jen recept a koukám na fotky. Pár článků mě ale vyloženě nadchne a ty si ukládám (buď na Bloglovinu nebo na Pinterestu). A dnes vám ty nejlepší články přináším, protože inspirace na dobré čtení není nikdy dost. Pokud máte nějaké své oblíbené bloggery, dejte mi na ně odkaz v komentářích. Díky.

Jeden Vánoční
Vánočních článků bylo hodně a za rok jich zase hodně bude. Tenhle se mi ale líbil hrozně moc. Obecně mám Tazu a její články moc ráda a líbí se mi, jak se člověk může podívat i několik let zpátky, stejně jako v tomhle článku.

Co říct příteli, který truchlí
Článek, co jsem si uložila, protože mám pocit, že tohle sama neumím. Mlčet? Utěšovat?

Jak na boj s akné
Já jsem vlastně tyhle problémy nikdy řešit nemusela. Pleť jsem vždycky mělo dobrou, až na pár měsíců po vysazení antikoncepce. Tenhle článek je přesto super, protože je upřímný a může vám pomoct.

Jeden od Sary
Saru a její blog mám hrozně ráda. Přijde mi to takové poetické a to jak píše ve mě zkrátka nějak rezonuje.

Cestování s dětmi
Jasný, jasný. Já děti zatím nemám, ale tyhle články mě tak nějak utěšují, že s nima jde všechno a život neskončí.

O stárnutí
Protože stárneme všichni a je to tak. Vzhledem k tomu, že je mi letos třicet, tak o tom stárnutí přemýšlím samozřejmě mnohem víc, byť si teď nutně třeba stará nepřipadám.

28
Tyhle dopisy bych sama sobě měla psát taky a pravidelně.

Larsonovic adopce
Celou tuhle proceduru jsem s Elsie celkem prožívala a jsem za ně fakt maximálně šťastná. Navíc jsem k adopci získala zase úplně jiný vztah.

 

Fotka od Design Sponge.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Anna

  Jak jsi napsala, také čtu hodně blogů. Dost často se mi stává, že se mi u někoho líbí nějaký článek, a tak na něj zareaguji. Ale když se potom opakovaně na blog vracím, tak další články už se mi tolik nelíbí. Což je trochu škoda.
  Každopádně hodně sleduji blogy tady z ČR, na ty zahraniční nějak nemívám většinou náladu, i když někdy výjimku opravdu udělám.
  Všechny ty články jsem si rozklikla do nových oken a jdu se na ně podívat, tak jsem zvědavá. Každopádně kdybych já mohla doporučit někoho, kdo podle mě píše poutavě, tak je to Lenn – https://lenn.cz/. Články od ní si fakt užívám.

  17/01/2018 at 22:57
  • Reply Michelle

   Děkuju za tip:-). Myslím, že už jsem na její blog narazila.

   18/01/2018 at 12:16

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..