večerní výhled na Katedrálu sv. Víta

Dneska večer konečně oficiálně začíná léto ♡. Já celý týden nějak špatně spím a jsem unavená. Asi na mě dolehlo, že toho teď bylo ve všech směrech hodně a že jsem neměla moc času na odpočinek. Každopádně už jen čtyři pracovní dny a čeká mě dovolená, takže hlavu vzhůru!

Minulou sobotu jsme s holkama absolvovaly náš už třetí společný Apetit food piknik. Přežily jsme vedro, chválily jsme čipy, mrzelo nás, že náš oblíbený stánek s olivama a nakládanýma sýrama letos nepřijel. V neděli jsem doma dělala generální úklid (už to bylo strašně potřeba) a odpoledne jsme s Péťou zašli na oběd a procházku po Uhříněvsi (abych mu ukázala zase jiná zákoutí a místo, kam jsem chodila do školky). Čtecí koutek, večeře a vínko společně se ségrou a balení. V pondělí a úterý jsme totiž měli pracovní výjezd s Rytmusem. Setkání všech týmů, práce, zábava. Dj Starboy byl jako vždy excelentní, dorazila i Policie a tu karamelizovanou cibulku jsme nakonec taky udělali. V úterý  večer jsem jela za Péťou a s vínkem jsme si užili boží večerní procházku Prahou. Skončili jsme na Náplavce a poprvé jsme se pořádně pohádali (to abyste si nemysleli, že je všechno pořád růžový). A taky jsem měla výročí, protože 18. 6. uběhlo přesně 5 let od mého zdárného ukončení magisterského studia. Ve středu jsem předala svůj drahý Instax Mini nové majitelce a večer jsme vyrazili na koncert filmové hudby České Filharmonie na Pražském hradě. Nebudete tomu věřit, ale já tam nebyla asi tak od svých 11 let. Takže to byl pro mě dost zážitek. Security point jak na letišti mě fakt pobavil. Nicméně krásný večer, deka na nádvoří a neuvěřitelná hudba. Po cestě domů jsme to pak vzali Zlatou uličkou, kde bylo prázdno a bylo to skvělý. Celý odpoledne jsem byla z únavy dost protivná, ale dvojka vína to spravila. Včera jsem se viděla s mamkou. Přesadila jsem konečně kytky, co to nutně potřebovaly, koupila jsem si na terasu rajčátka ♥ a levanduli. Dneska nějaké to randíčko, večer asi film a zítra ráno snad konečně ten samosběr jahod s Barčou (snad zas nebude pršet!). A odpoledne jdu na Instax Fair koupit si nový Instax Square 6 (hurááá). No a v neděli jdem na Letnou. Jak se máte vy? A co chystáte?

► hlídejte si dneska blog, protože přesně v 17:54 vyjde ještě jeden nový článek a můžete si se mnou zavzpomínat na první letní den 2015, 2016, 2017 a 2018.