Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Uhříněves na jaře

Krásný jarní týden. Spoustu kultury, milých rán, procházek, dobrého jídla, kamarádů. Duben pokračuje na úžasné vlně a já jsem za to moc ráda. Jaký máte týden vy?

O víkendu jsme se s Péťou dostali do Angelata, ale příchuť měsíce už byla vyprodaná (ach jo), viděli jsme novou Lennonku (je povedená), prošli se na Dyzajn marketu a zavítali do Kavárny Mlýnská na Kampě. Jestli tam budete mít cestu, sedněte si určitě na bar. V neděli proběhla první seznamovací fáze a jeli jsme do Kladna na hokej (Kladno dostalo strašně na prdel). Jo a taky jsem odzimovala terasu a zasázela první kytky a bylinky. Miluju to a strašně se těším na první snídání venku. V pondělí jsme vyrazili na Náplavku a do Puro Gelata, protože bylo krásně. Ostružinová s mátou a ananasová zmrzlina byly super! Večer jsem se viděla s holkama ze střední. Jsem za tyhle každoměsíční srazy moc ráda. Scházíte se takhle i po letech se spolužáky pravidelně? Ve středu jsme s babi vyrazily do uhříněvského divadla na Cavewoman. Nebylo to vůbec špatný, ale Caveman byl určitě o něco lepší. Včera za mnou do práce přijel Honza s nečekaným balíčkem od Jane. Já ho rozbalila a normálně mě to rozplakalo. Ta bláznivá holka mi poslala diář od Erin Condren, po kterém toužím posledních pět let ♥. Včera véča s Tesárkama a dneska už vyrážíme na druhou seznamovací fázi do Varů. Držte mi palce, ať projdu. Zítra jdem večer s Léňou na představení Wabi sabi do Jatka 78 a pak hodlám strašně moc spát! Máte nějaké zajímavé plány na víkend?

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Verča ze Ztracena v Praze

  Pěkně naladěný článek, dobře se četl🌸.

  Zmrzku miluju a myslím si, že ostružinová s mátou musí bejt vynikající. Ona i ta ananasová bude bombová, protože ananas je strašně dobrej! Já mám moc ráda zmrzlinu od Hájka/Světozoru. Ta točená banánovo-jahodová je každý rok vynikající a jejich kopečkový? Mňáááám. Určitě doporučuju.

  Jinak já se s nikým úplně nescházím pravidelně. Ale je pravda, že teď přítel začal s kluky chodit jednu sobotu v měsíci pařit, tak jsme se s holkama rozhodly, že my teda taky, když máme ty chlapy pryč😁. Myslím, že si to užíváme mnohem víc🤘!

  Cavemana jsem neviděla, ale slyšela jsem, že je to hrozná prdel. Já do divadla moc nechodim. Mám divadla moc ráda, ale nemám moc s kým.

  Na víkend jsme měli jít na matějskou, ale bude hnusně, takže nakonec nepůjdeme😕.

  11/04/2019 at 21:15
  • Reply Michelle

   Světozor je klasika :-). Pravidelný srazy jsou podle mě super, vždycky se na to moc těším. A Cavemana doporučuju, to je skvělý i pro chlapy 😉

   12/04/2019 at 12:13

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..