Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Doporučuju

Tipy na podzimní filmy

Filmový večer

Ráda si na internetu hledám filmy na určité téma či období, když mě zrovna nenapadá, na co se dívat. A tak  jsem  se dnes rozhodla inspirovat vás svým podzimním seznamem filmů. Jsou to filmy, které mi k podzimu tak nějak pasují a ráda si je v tomhle obdobím pouštím. Na podzim mám ráda starší filmy a často se vracím k filmům svého dětství. Seznam nemá žádné smysluplné řazení, jak mi přišly filmy na mysl, tak jsem je sepsala. Věřím, že jste jich už hodně viděli, ale některé filmové skvosty stojí za to vidět víckrát.

Připravte si mísu máslového popcornu, uvařte si svařák nebo horký kořeněný mošt, vybalte deku a polštáře, rozložte sedačku, zapalte svíčky a udělejte si hezký večer nebo rovnou celý den s filmy.

V komentářích se moc těším na vaše vlastní tipy. Jaké filmy máte s podzimem spojené vy? A na co koukáte každý rok?

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Zdeňka

  Milá Míšo,
  děkuji Vám za krásný blog. Jste velmi inspirativní štědrá žena. S velkým potěšením se toulám po Vámi psaných řádcích. Je to velká radost.
  Můj film podzimu je Snídaně u Tiffanyho a s rodinou tradičně sledujeme sérii Star Wars.
  Se srdečným pozdravem Zdeňka

  06/11/2020 at 18:34
  • Reply Michelle

   Snídani u Tiffanyho mám také moc ráda – dobrý tip, abych se na ní zase podívala. A Star Wars u nás frčí taky. Vlastně je to tak, že je to vždycky jeden díl Harryho Pottera a druhý den zase Star Wars. Díky za milá slova! 🙂

   07/11/2020 at 8:37

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..