Ještě před několika lety jsem vůbec netušila, co to swapování je a proč to někdo dělá. Pak jsem se před dvěma lety přihlásila do výměny sešitů a propisek a pochopila, v čem tkví to kouzlo. Jak už tedy tušíte, swap je činnost, při které si s někým jiným (často z úplně jiné země) vyměníte věci. Většinou jsou to swapy podle zájmu a mají určenou cenu, za kterou byste dané věci měli vybrat. Na facebooku jsem narazila i na skupinu, kde si lidé vyměňovali balíčky plné věcí všeho druhu.

Já vzhledem ke své lásce o všechno papírenské zboží mám zkušenost právě s tímto druhem věcí. Dvakrát jsem se účastnila swapu, kde jsem získala krásné sešity a propisky. Tento swap pořádá The Paper Trail Diary, fotky ze swapu najdete TADY. První rok jsem dostala balíček z Finska a letos z Marylandu v USA. Já jsem posílala balíčky do Lisabonu a Californie.

 

2014-12-03_1417620355
IMG_4893

 

Nově jsme teď pořádali swap akci ve skupině Planner lovers v České republice, kde jsme si vyměňovali balíčky s věcmi do diářů. Určitě budeme pořádat i další, takže pokud byste něco podobného chtěli vyzkoušet, sledujte dění ve skupině.

IMG_5481

 

Co vy a swap? Zkoušeli jste? Účastníte se nějaké pravidelné akce? Máte i negativní zkušenosti? Já sama jsem zatím vždycky byla nad míru spokojená a balíček se mi moc líbil.