fall bucket list

Podzim včera začal nejen kalendářně, ale taky celkem citelně svými teplotami. Já už jsem o víkendu vytáhla podzimní výzdobu, kterou mám ze všech výzdob nejraději. Celé dny pálím vanilkové svíčky a večer zapínám aroma difuzér. Upekla jsem první jablečný koláč. I když se podzimu vždycky maličko obávám, protože nevím, co přinese, tak ho vítám s otevřenou náručí.

A tak se hodí, že vám dnes přináším tenhle krásný podzimní seznam k odškrtávání. Možná ho znáte také pod anglickým názvem bucket list. Ať už je to jak chce, stačí si ho přidat do diáře, vylepit na ledničku nebo píchnout na nástěnku. Jakmile ho totiž máte na očích, žádná správná podzimní aktivita vám neuteče.

Tenhle seznam jsem vytvářela sama a díky spolupráci s Fleppi, vznikl i v nádherné grafické podobě. Můžete si ho stáhnout ve třech velikostech A5, personal a pocket, ve formátu pdf. Najdete v něm všechny mé oblíbené podzimní činnosti. Sama se moc těším na jeho odškrtávání.

Nebojte se na seznam přidat také nějaké svoje aktivity, ať je seznam víc osobní a do komentářů mi napište, jaké to jsou.

 

Štítky: