Před nedávnem mě oslovil e-shop Pixers s nabídkou spolupráce a tak vám dnes přináším tip na originální dekorace do bytu. Pixers nabízí nepřeberné množství různé dekorace na stěnu. Fototapety, obrazy, plakáty, nálepky i obrazy z vašich vlastních fotek.

Po prozkoumání e-shopu mě nejdřív zaujaly krásné a originální nálepky. Bohužel jsme zrovna ve fázi, kdy plánujeme stěhování, takže z téhle sekce jsem nemohla vybrat nic konkrétního, protože nevím, jak to v novém bytě bude s místem a tady už se mi to na těch pár měsíců lepit nechtělo. Uznejte ale sami, že jsou boží.

nalepky

Dál jsem přemýšlela o obrazu s tématem filmu a seriálů. Výběr témat je opravdu velký a myslím, že každý si najde něco, co mu padne do oka. Já jsem se nakonec rozhodla pro koláž z vlastních fotek. Stejně jsme měli v plánu si naší cestu po USA zvěčnit a fotky použít jako výzdobu.

Z vlastních fotek si můžete vytvořit obraz, nálepku, fototapetu i plakát. Zároveň si můžete vytvořit z jedné fotografie více obrazů a ty pak sestavit dohromady (tzv. Multipixers). Problém nejsou ani puzzle, jiné tvary (třeba srdce či nápis), nálepky na nábytek nebo již zmíněné koláže. My jsme si pro naši koláž vybrali obraz o velikosti 60 x 90 cm (u výběru velikosti vidíte náhled v porovnání s velikostí člověka, aby jste měli lepší představu). Vybírali jsme z jedenácti tipů koláží. Fotky můžete vkládat z disku počítače, facebooku i google drive. Po nahrání fotek je různě rozestavíte do koláže podle libosti (dejte si pozor, aby byly dobře vycentrované). Na závěr můžete přidat i jeden ze čtyř filtrů, ale to mi přišlo zbytečné. V předposledním kroku si vyberete materiál obrazu (plátno, plexisklo, PVC a dibond). My si vybrali Dibond, což je lehký 3mm tenký materiál, který na stěnu můžete přilepit nebo přidělat pomocí závěsného systému. Lepidlo, závěsný systém, laminaci či dodatečnou záruku lze doobjednat v poslední kroku objednávky.

Web je přehledný a intuitivní. Hledat můžete podle vámi zadaného hesla a nebo si vybrat v jedné z kategorií. Můžete se nechat inspirovat a můžete být pánem svého projektu. S výsledným produktem jsme nadmíru spokojeni. Fotky vypadají krásně, vypadají kvalitně a barvy jsou živé. Po přestěhování do nového bytu se těším na výběr nálepek!

Pixers na Facebooku a Pixers na Instagramu.