pracovní chvilka

V únoru 2016 jsem si zaplatila vlastní doménu a spustil se blog Wish. Hope. Life. tak jak ho znáte dnes. Pět let je dlouhá doba, ale blog ve skutečnosti funguje mnohem mnohem déle. O tom si můžete přečíst tady. Ty úplně původní, první články tu nenajdete – i když by to určitě byla legrace. I tak je tu v tuhle chvíli přes 500 článků na různá témata a to není úplně málo.

Letos jsem se rozhodla připomenout vám ty, které loni slavily největší úspěch a byly nejčtenější.

  1. Kváskoví skořicoví šneci

Během covidu se začalo hodně péct – z droždí i z kvásku a myslím, že právě díky tomu se tenhle článek stal tím vůbec nejčtenějším. Z kvásku peču hlavně chleby, ale přišlo mi fajn využít ho i na něco sladkého. Kromě vaflí podle Maškrtnice to vyhrály právě šneci a u vás mají úspěch taky.

      2. 15 božích seriálů, které musíte vidět

Původně jsem si říkala, že podobných článků je všude po internetu spoustu, ale nakonec jsem usoudila, že moje tipy by přece jen mohly být trochu speciální, protože jsem vybírala spíš starší seriály. Inspirací vám byly velkou, protože článek se stal druhým nejčtenějším.

       3. #Clipbookvyzva

Loni jsem se poprvé rozhodla uspořádat celoroční tvořivou výzvu a byla jsem zvědavá kolik lidí se do ní zapojí, a taky jestli jí opravdu zvládnu udržet celý rok. Zvládla jsem a účast mě mile překvapila. Kdybyste si jí chtěli připomenout nebo si každý měsíc zkusit něco nového, projděte si k ní všechny články.

       4. Jak mi Tinder našel manžela

Osobní články jsou vždycky ty nejčtenější. V tomhle jsem po roce vzpomínala na to, jak jsme se s Péťou poznali a jak to všechno začalo. Naše zamilovaná tinder story.

       5. Jak na párty prkénko ve španělském stylu

První úspěšná spolupráce s e-shopem Edelikatesy a taky moje první párty prkénko, které teď dělám s různými obměnami na všechny oslavy a sešlosti. Nikdy nezklame a u vás má taky úspěch.

       6. Moje diáře, aneb jak jsem konečně našla to pravé

Diářový článek z roku 2017. V zásadě diář stále používám stejným způsobem, jen sem tam něco přibylo a díky bullet journalu jsem svůj systém dost vylepšila. Letos mám Můj diář a zatím jsem s ním hodně spokojená. Možná by to chtělo nějakou revizi o tom, jak to mám s diářem teď.

       7. Ty nejlepší borůvkové muffiny

Ač si celou dobu říkám, že články s recepty jsou na blogu ty nejmíň čtené, zdá se, že tomu tak nebude. Tři články s recepty v top ten je dost úspěch. Borůvkové muffiny jsou asi moje nejoblíbenější a tenhle recept určitě stojí za vyzkoušení.

       8. Střípky ze svatby

Můj nejoblíbenější svatební článek na blogu a jsem ráda, že se líbil i vám. Vzpomínky na náš svatební den shrnuté v několika bodech a moje nejoblíbenější fotky k tomu. Tohle je přesně ten typ článků, které pro vás (i pro sebe) píšu nejraději.

       9. Knižní výzva Rory Gilmorové

Článek pro všechny fandy seriálu Gilmorova děvčata a velké čtenáře. Tenhle knižní seznam si vedu v papírové podobě už několik let a přidat ho na blog a taky z něj udělat seznam k vytištění s Fleppi byla moje velká radost.

        10. Jak využít volný čas v době karantény

A nakonec jeden článek s tipy, který jsem psala na jaře, ale který se určitě bude hodit i teď. O moc se nám doba neposunula a tak se nechte inspirovat tím, co dělat s časem, když nikam nemůžete.