Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Cozy Christmas

Celý týden nemůžu spát. Nemůžu usnout a ráno se budím okolo páté a už nezaberu. Ach jo. Občas se mi tohle stává a je to vyčerpávající. Nepomáhají Sleep stories, ani Rain Rain ani levandulový sprej nebo Sleepy krém. Doufám, že o víkendu nějaký spánek doženu. Minulý víkend jsem se dala do pečení cukroví, netradičně sama bez babi a mamky. Zvládla jsem udělat rohlíčky, linecké a čajové pečivo. Tenhle víkend mě čekají ořechy. Ač jsem se toho trochu bála, tak to nakonec dopadlo docela dobře (uvidíme, jak bude chutnat ostatním). Nově teď pracovně musím jezdit do Amazonu v Dobrovízi a ty cesty jsou šílený. Jediný, co mě baví je šílená paní autobusačka, která nezná cestu a velmi hlasitě komunikuje s cestujícími. Dneska máme pracovní vánoční večírek. S dárky a ve vánočním outfitu. V Sinsay jsem si koupila boží vánoční tričko s Mickey Mousem a ač nejsem moc na kosmetiku, tak jsem si v NYX koupila novou rtěnku! Večer sice v těch super nových punčocháčích zmrznu, ale už se moc těším. Jaký jste měli týden a co vás čeká o víkendu?

Fotka od Tea Pause.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

3 Comments

 • Reply Scarlett

  V Sinsay jsem bylanpred týdnem poprvé a mile mě ten obchod překvapil, jinak tu nespavost chápu, v tomhle období na mě taky padá 🙈

  08/12/2017 at 16:54
 • Reply Anna

  Tak to já tedy se spánkem nemám sebemenší problém, spíš se ráno nemůžu z vyhřátého pelechu vykopat, a to je teprve průšvih! Jé, my jsme s mamkou zatím pekly jen perníčky a poté jsem dělala ještě datlové kuličky, ale v lednici máme asi tři těsta, tak s nimi taky brzy zamáváme. A linecké a rohlíčky naprosto miluju!
  Rtěnky od NYXu můžu jen a jen doporučit! Dlouho vydrží, nabízí spoustu odstínů a jsou v krásných obalech.
  Já jsem se přes týden skoro nezastavila. Ale ve středu jsem byla v Drážďanech, to bylo moc super, a od čtvrtka do soboty jsem byla s přítelem v Praze. Konečně jsem měla trdelník (třikrát hurá!) a dokoupila jsem potřebné dárky na Vánoce. Dneska už mám před sebou jen učení, protože mě za týden čeká zkouška a dva zápočtové testy.
  Za mě asi Tam&Zpět a od Anie nějaký pěkný plecháček.

  10/12/2017 at 15:04
  • Reply Michelle

   NYX super:-) – asi si koupím nějaké další odstíny. Hodně štěstí při zkouškách a děkuju za radu s deníkem (skoro to vypadá, že si pořídím oba :-D).

   12/12/2017 at 9:20

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..