Tipy jsem pro vás sepsala včas, ale zbytek už nějak nedopadl. Tak to dneska trochu doženeme. 

Ty dýně jsme pořád nevyřezali a mám pocit, že jedna z nich už je na odpis. Jenže potřebuju aspoň jednou využít ty dýňový šatičky, co má Rozárka ve skříni. To dám! 
Adventní kalendáře máme vybrané a koupené. Letos jsem si vybrala čajový a Péťa má s oříškama. 
Minulý týden jsme s Rozárkou poprvé vyrazili do centra a jeli jsme vlakem. Zvládla to na jedničku. Byli jsme se podívat v Rytmusu a pak vyzvednout Péťu na Dni veteránů. A dneska jedeme zas!
O víkendu jsme byli ve Varech a vyrazili jsme do Ostrova na Jarmark radosti. Bylo to super. Koupila jsem Róze do pokojíčku obrázek od Z lásky ke vzpomínkám a pro sebe mám novou krásnou plátěnou tašku. Koupila bych tam nejradši všechno. 
Začátkem roku jsme s Terkou z Můj diář daly hlavy dohromady a vymyslely první českou bullet journal sadu Můj bujo. Konečně spatřila světlo světa a s kódem mujbujo jí můžete mít s 10% slevou. Mám doma zelenou sadu a už se moc těším na tvoření ♡. 
Máme za sebou dva díly Harryho Pottera. První díl dokonce jako za starých časů, protože Rozárka byla s babičkou. Druhý díl už si dala se mnou a překvapivě to docela šlo. 
Chystám se sušit pomeranče na nové vánoční dekorace. O víkendu nás čeká pečení perníčků. Zase víc čtu! Pořád luštíme křížovky. Jsme skoro v půlce Přátel. Máme se. 

A jak se máte vy?

► Na blogu vyšel článek o tom, jaké je to pro mě být máma a připomeňte si článek Jak porazit podzimní splíny