těhotenská jóga

Tak trochu náročný týden na komunikaci. Ale taky jsem stihla spoustu úkolů z to do listu a konečně zase bylo víc sluníčka. Dostali jsme první sparťanské body pro miminko od hrdého dědečka. Máme se stále bájově. Jaká je vaše druhá polovina dubna? 

Minulý týden jsme trávili s rodinou ve Varech. Počasí rozhodně nevyšlo, takže výlet se nekonal, ale zase jsme si užili čas u hořícího krbu. Hráli jsme Desítku a oznamovali pohlaví miminka. Nakoupili jsme rodičům stírací losy a mělo to velký úspěch (u nás v rodině mají stírací losy obecně dost úspěch). Bylo to všechno moc fajn. V týdnu jsme zvládli první farmářské trhy u nás v Uhří, popřáli jsme mamce k svátku a já dělala velké nákupy. Oblečení na léto, bezdrátová sluchátka a dekorace do pokojíčku. Učím se háčkovat hračky a háčkuju miminku prvního medvídka. Baví mě to moc! Dostala jsem ve Varech tuhle krásnou knížku, kde je spoustu prima návodů. V pondělí jsem pekla chleba (který peču nejčastěji) a byl to naprostý fail. Skončil celý v koši. I to se někdy stává. Tak jsem se druhý den vrhla na bagely a ty dopadly moc dobře. Ještě je trochu vypiluju a dám vám sem recept. Ještě než jsem se vrhla na háčkování medvídka, chtěla jsem si uháčkovat košík na všechny klubíčka a ostatní náčiní. Nějak jsem absolutně neodhadla velikost a uháčkovala jsem obrovský (jako fakt obrovský) nízký koš. Smála jsem se tomu celý večer. Nechce se mi to párat a začínat znovu, tak uvidíme, jak ho nakonec využiju. V úterý mě přijela nečekaně navštívit spolužačka a kamarádka z Jaboku se svojí holčičkou. Neviděla jsem je snad 2 roky! Bylo to milé setkání. Počasí nám tenhle týden dovolilo procházku se zmrzlinou, i když dopoledne při běhu Péťa strašně zmoknul a potkal kroupy. Dneska odpoledne vyrážíme k Tesárkovic, které jsme neviděli od Silvestra. Moc se na víkend u nich těšíme – čeká nás grilování, tvoření, kluky stavba slavobrány a deskové hry! V troubě se mi peče chleba (tentokrát to vypadá na úspěch) a kynou mi tu skořicový šneci. Užijte si krásný víkend! 

► Nepropásněte článek s receptem na extra čokoládové brownies a taky článek o tom, že v létě se naše rodinka rozroste o nového člena