chai latté a první sníh

Týden, kdy padá první sníh (aspoň v Praze teda) je vždycky ten nejlepší. Nějak jsem to tušila už v noci a ráno jsem stála u okna úplně dojatá s největší radostí za poslední dobu. Jaký byl váš týden? 

O víkendu jsme vánočně zdobili byt (no spíš já teda). Na příští týden pro vás o vánočních dekoracích chystám článek. Vytáhli jsme adventní kalendáře – já mám se svíčkama a Péťa Kinder + kalendář stírací los. Kíťa mi na poslední chvíli vypomohla s adventním věncem a tak nakonec všechno klaplo tak jak má. Chybí nám už jenom jmelí. Během nákupu v Lidlu jsem objevila nejlepší Harry Potter pyžamo na zimu! V úterý jsme zdobili náš nový vánoční stromeček. Je velký, je hustý, má šišky a je super! Jen jsme museli trochu přestěhovat celý obývak. Vím – pro někoho to může být brzo, ale každý jsme jiný a já si vánoční atmosféru ráda užívám déle než dva týdny. Večer jsme si pustili Smrtonosnou past, protože jak říká Péťa: je to nejlepší vánoční film. Po několika měsících jsem pekla chleba. Šlo to strašně pomalu tentokrát a moc jsem mu nevěřila, ale nakonec to byl fešák a chutnal. Dokoukali jsme 4. sérii Koruny. A doufáme, že bude i 5. Miluju Netflixí dokumenty – obzvlášť Hračky našeho dětství a Filmy našeho dětství. Je to zajímavý a podaný děsně vtipnou formou. A teď vyšla novinka Vánoční filmy našeho dětství. Jen škoda, že to má pouze 2 epizody. Taky máme čtecí týden – Péťa má nového Chrise Cartera a já se začetla do Amerického deníku od Jany Ciglerové. V našem “resortu” otevřela nová vinotéka a už za dva měsíce se za námi přistěhují Kíťa s Martinem (hurá). Na Spotify se objevily každoroční statistky (a já miluju statistiky). Letos jsou moc hezky udělané – zpříjemnily nám jedno ráno. Co a koho nejvíc posloucháte? U nás to moc překvapení nebylo. Taylor Swift a v závěru Beatles – moje stálice. Máme upečené perníčky, v neděli se snad konečně dostaneme ke zdobení (uff) a zítra s mamkou a babičkou pečeme jako každý rok ostatní cukroví. Dneska Vánoční skřítek a vánoční večer. Co máte v plánu vy? 

► Na blogu vyšel poslední úkol v rámci #clipbookvyzva, můžete vyhrát diář POP dle svého výběru a také článek s tipem na jednoduchou vánoční dekoraci, kterou si sami můžete vyrobit.