spolu v autě

Půlka listopadu za námi, já už mám za sebou první poslech mého oblíbeného vánočního playlistu a v okně pověšenou první svítící hvězdu. Myslím, že letos si vánoční atmosféru všichni zasloužíme o něco dřív. Kdyby mě Péťa nebrzdil, už vytahuju celou výzdobu (hahaha). Jak jste se měli poslední dva týdny? 

Kachna i segedín se mi děsně povedly (fakt, slibuju) a to vše díky skvělých receptům od Florentýny. Jestli něco děláte poprvé, mrkněte k ní na blog. Minulý týden byl celkem hektický a na prodloužený víkend jsme po měsíci a půl vyrazili za rodinou do Varů. Péťovi už se hodně stýskalo a bylo fajn zase jednou změnit prostředí. Bylo to hodně rodinné, vyrazili jsme na výlet do přírody, prošli jsme si prázdnou kolonádu a dokonce jsme stihli jeden rychlý nákup v Německu než přišel zákaz. Dařilo se mi ve všech hrách (což jsem náležitě schytávala – hahaha) a jedno lenošivé odpoledne jsme začali sledovat šílenou reality show Love is blind na Netflixu (fakt díky Jířo a Dančo!). Objevili jsme šílenou písničku Mám styl Čendy od Karla Gotta (jestli jí nechcete mít v hlavě příštích 24 hodin, tak si jí radši nepouštějte), velmi neplánovaně jsme si jeden večer udělali domácí langoše a ňuchňali jsme si Viktorku. Domů jsme přijeli s narvaným autem vším možným a 3. díl Harryho Pottera jsme viděli místo o víkendu v úterý (ale byl sváteční den, tak co). Dostala jsem se konečně k návštěvě Kus koláče v Korunní – vystát si frontu stálo za to, stavte se tam na cokoliv a protože mi definitivně umřel kvásek nakoupila jsem zásobu chleba v Praktice (nejlepší chleba na světě). Podařilo se mi sehnat nový vánoční Kreativ a taky popcornový zrníčka, který sháním už od léta (v Dianě na I. P. Pavlova, přátelé). Vyšla nová série Královny a jsme z ní zase nadšení (chudák Diana, kdyby tak tušila) a taky jsme viděli Mela Gibsona a Julii Robert ve filmu Spiknutí – vřele doporučuju. Odeslala jsem svůj 15. dopis Ježíškovi, přidala jsem další věci na kolážovou zeď, v pokojíku se nám začali kupit vánoční dárky a pokukuju po novějším iphonu. Zítra se chystáme na procházku do centra, další díl Harryho Pottera a na domácí koblihy. Jaké máte plány vy? 

► Nechte se inspirovat a vyrobte letos pod stromeček nějaké dárky sami, sepsala jsem článek se vzpomínkami na náš svatební den a tady jsou 3 tipy na adventní kalendáře.