vajíčka do skla

Asi poslední týden na boso a v šatech s procházkou na zmrzlinu. První podzimní švestky. Ale taky nová opatření kvůli zhoršujícímu se covidu. Byl to bohatý týden. Pracovně jsem se rozhodně nenudila. Všechny pohromy (snad) zažehnány. Jaký týden jste měli vy? 

Po strašně dlouhé době jsem pekla chleba. S kynutím v ledničce, což běžně nedělám. Nějaké mouchy to ještě mělo, ale povedl se. Tak teď zase musím více péct a kvásek živit. Nová sedačka dorazí v úterý (jupí). Těšíme se na ní moc. Objevila jsem nejlepší jógové video na cvičení po práci ♡. Už od jara jsem chtěla vyzkoušet udělat zásobu domácího zázvorovýho shotu. Konečně přišel správný čas a máme ho plnou ledničku. Přidávám na něj mini recept příští týden na facebook. Včera jsme měli poradu v Parlor Café a jejich vajíčka do skla jsou top strop! Petí byl ve středu na pivu s Mílou a domů mi přinesl větrník od Myšáka – jestli jste ho tam ještě neměli, tak si tam prosim vás zajděte. Včera mi zachránil náročné odpoledne. Na Netflixu vyšel nový dokument o raketoplánu Challanger. Včera jsme na jeden zátah viděli 3 díly (ze 4) a je to strašně dobrý (a znepokojující zároveň). Pomaličku se prokousávám Havlovou knihou Dopisy Olze a je to takové zvláštní vidět ho prostřednictvím těhle dopisů. Četli jste někdo? Harry Potter má teď zase nějaký boom – na playstationu vyjde nová hra, Lego vydalo tuhle boží novinku a Rowlingová vydává novou knížku pohádek. My dneska máme 2 měsíce od svatby ❤. Zítra se jdeme podívat na přelet nějakých děsně vzácných letadel a pak snad na skok na Restaurant day. V neděli to vidím na něco poklidného a taky na přípravy na pondělní návštěvu z Varů. Myslím, že už zase přišel ten správný čas na maraton Návratu do budoucnosti. Jaké plány máte vy? A co vás poslední dobou těší? 

► Na blogu tento týden vyšel článek o diáři Saffiano Zip a součástí je i soutěž o jeden kousek. Na Fleppi blogu jsem zase sepsala pár tipů jak diář do podzimu vyladit.