výšivka na tričku

Po dvou týdnech dneska poprvé venku. Krásné počasí. Všude relativně klídek. Bylo to moc fajn. Všemu navzdory. Užívám si svoje rána (nejmilejší část dne poslední dny) a vyhlížím světlé zítřky. Jak se máte vy?

Minulou neděli jsem začala cvičit jógu s Adriene. Její 30ti denní program TRUE. Napíšu vám o tom speciální článek, až to bude za mnou a zatím můžete třeba cvičit taky. Je to moc fajn. Ne každé ráno se mi do toho chtělo, ale vždycky to pak stojí za to. Zprovoznila jsem tiskárnu, co ležela ve sklepě a už půl roku jí nechce nikdo koupit. Stálo mě to spoustu nervů, ale měla jsem pak ze sebe ohromnou radost. Potřebovala jsem vytisknout předlohy na vyšívání. No a protože pořád tiskne luxusně, tak asi vytisknu i nějaký fotky a obrázky na zarámování. Vyšila jsem si moc hezký motiv na tričko – tak se těším až ho budu moct nosit mezi lidi. Ráda bych vyšívala dál, ale mám takový pocit, že mi brzo dojdou vhodný trička na to. Přesadila jsem kytky a prohodila s nima pár milých slov. Každý den je teď pozoruju, jestli už to na ně má blahodárný účinek. Upekla jsem sušenky podle Barči a teď mám v plánu třešňový koláč (protože třešně ♥ ). Z kompotovaných samozřejmě. Dva dny mi trvalo zprovoznit Sims 4. Myslela jsem si, že to zvládnu na svůj macbook, ale vzdala jsem to a hraju na starým Péťovu Lenovo. Milá oddechovka. Pracuju na svý spisovatelský kariéře. Přes týden normálně pracuju z domova a dneska jsem měla dovolenou a ač by se mohlo zdát, že to nemá moc význam, když je člověk pořád doma, tak to bylo vlastně milé osvěžení. Co všechno děláte vy? Chodíte ven? Snažíte se doma aspoň trochu hýbat? Socializujete se přes videa? My dneska máme domluvený rande s Hospodským kvízem s Kíťou a Martinem (moc se těším). S holkama jsme zvládli o víkendu jeden společný hovor (byla to neděle, že jo?). Ten příští byl měl být s většími přípravami – bez tepláků, učesaný a namalovaný (hahahah). Tak jsem zvědavá, jak se nám to povede. Mějte se hezky a užívejte si milých maličkostí všedních dní.

► Na blogu jsem se s vámi tenhle týden podělila o svou nově nalezenou ranní rutinu, která mě moc těší a taky zbývá posledních pár dní na to, abyste se zapojili do #clipbookvyzva. Můžete vyhrát knihomolské samolepky od Fleppi a taky gumovací pero od Filofaxu.