příroda a modré nebe

Pátý den doma. To byl teda týden. To vám řeknu. Ani mi nedošlo, že už je pátek. Trošku mě děsí představa, že tohle bude trvat další týdny (a ono asi bude). Všechno mě hrozně dojímá, hodně medituju, hodně čtu, často se mi nechce vůbec nic a někdy všechno váží tunu. Naprostý bezčasí.

O víkendu jsme zvládli poslední výlet – do Poděbrad a Kutné hory. Stihla jsem nakoupit hlínu na přesazení kytek (ne že bych se do toho do teď pustila), dali jsme si první kopečkovou zmrzlinu a opekli jsme si buřty na ohni. V neděli jsme si udělali krátkou procházku a Péťa vyzkoušel svýho novýho drona. Pak odjel na poslední týden vojny a já tu zůstala sama. Nebyl to úplně med. Část dne pracuju, uklidila jsem celý byt, vyprala jsem, dočetla Kerouaca, vrhla jsem se na Baletky (to je teda něco), moc se mi do toho nechtělo, ale pustila jsem se do Queer Eye na Netflixu (a samozřejmě mě to děsně baví), když už nevím co, tak si pustím Good Mood playlist na Spotify a vytancuju to. Nevěděla jsem už na jaký film koukat, tak jsem otevřela 1001 filmů, které musíte vidět než umřete. Vybrala jsem si film ze 70. let s názvem Pink Flamingos. Už od první chvíle jsem na to koukala z otevřenou pusou. Největší bizár, co jsem kdy viděla. Vzhledem k tomu, že jsem to po půl hodině vypnula, tak asi i větší bizár než Mazací hlava. Zprávy už sleduju jenom večer. Poptávám látkové roušky. Péťa se konečně vrátil a tak snad budu mít víc chuti do věcí jako je fotoalbum, pletení, vyšívání a tak. Naše víkendové plány sestávají z úklidu sklepa a skládání lega. Co doma děláte vy? 

► Nechte se inspirovat seznamem věcí, co dělat, když jsme teď všichni zavření doma a taky se stále můžete zapojit do #clipbookvyzva.