kniha Na hraně

První březnový týden skoro za námi. Hledám to správné fotoalbum, abych mohla začít ukládat to velké množství fotek, co máme doma v šuplíku. Vymyslela jsem skvělý menší dárek k prvnímu výročí (hahaha). Dokoukala jsem 2. sérii Geniální přítelkyně. Zamilovala jsem si písničku Moral of the story. Jaký byl váš týden?

O víkendu jsme zavítali na večeři k Mockovic a nechali jsme se vyklepnout v Dostizích. Barča nás totálně rozcupovala a připravila výborné halušky. Zase jsem pekla chleba z kvásku. Tentokrát s podmáslím a byl top. Velká radost dne. V neděli zase loučení a bylo mi pak doma nějak smutno trochu. V pondělí jsme s lidma z práce vyrazili do kina na dokument V síti. Nebylo mi z toho moc dobře. Přesto doufám, že to uvidí, co nejvíc lidí. Ty statistiky jsou totiž hodně děsivý. Po kině jsem měla v plánu jet domů, nějak se mi nikam ani nechtělo. A pak se stalo, že jsem domů dorazila v půl druhý ráno a úterý se neslo v duchu velké velké kocoviny. Někdy se “zadaří”. Dorazila mi domů velká várka knížek. Některé na recenze a některé pro radost. Poprvé v životě jsem si koupila kuchařku své oblíbené americké food blogerky. Podle Half baked harvest doma vařím strašně často, a tak jsem její kuchařce Super Simple nakonec neodolala. Zase peču chleba, tak jsem si pořídila Ruce v mouce. No a taky jsem si konečně koupila knihu od Báry Vencálkové, jejíž instagram je jeden z mých nejoblíbenějších a to, co píše mi velmi často neskutečně přesně mluví z duše. Dostala jsem krásný PR balíček od firmy Stabilo a dočetla jsem první knížku do #clipbookvyzva, takže v neděli se dám do tvoření. Čím dál tím víc přemýšlím, že zkusím nějaký kurz krasopsaní. Máte nějaký ozkoušený? Včera se mi z Vyškova vrátil pokulhávající Péťa, každý týden se teď těším víc a víc. Dneska nás čeká véča s Tesárkovic a zítra budem vzpomínat na naše druhý rande, který rozhodlo o všem ♡.

► V pondělí na blogu vyšel nový úkol do Clipbook výzvy a ve středu vyšel článek o přírodních adaptogenech. Tak nic nepropásněte.