pokojovky, donut a kniha

Pohodový týden, plný volného času. Spoustu dílů Gilmorek, srazy s přáteli, vana a nové díly Geniální přítelkyně. Včera už jsem se na toho svého vojáka těšila, ale musím se přiznat, že ten klídek a ticho doma je hrozně fajn. Dalších pět týdnů přede mnou! A zbývá jen týden do začátku března. Hurá!

Osobní strážce v kině (v originále s titulkama) byl velký zážitek. Dostalo to úplně nový rozměr, hodně jsme se nasmáli. Některé věci ten dabing úplně zazdil. Kevin Costner je totální zabiják. Burger v Dishi nás taky nezklamal a ještě jsme objevili prima vinárnu v Korunní. V neděli jsme s našima a s půlkou Péťovi rodiny vyrazili na hokej Sparty x Karlovy Vary v rámci akce Sparta vzdává hold. Měli jsme místa úplně nejvíc vysoko, Sparta vyhrála a místy to bylo až dojemné. A pak jsem si užila již zmiňovanou vanu v prázdném bytě, protože Péťa odpoledne vyrazil směr Vyškov. V pondělí ráno mě po probuzení čekala fotka s holou hlavou, kterou jsem rozdýchávala další dva dny (uff). Každou neděli teď na FB Ministerstva obrany vychází jeho dopisy z vojny. Celý týden jsem postupně organizovala věci v bytě – lednici, koupelnu, spíž. V pozadí Gilmorky nebo Spotify. Užívám si a relaxuju. Stihla jsem taky po dlouhé době sraz s Léňou v Café Jen a rozplánovaly jsme další srazy až do konce dubna radši. Začetla jsem se do Idiota od Elif Batuman a hrozně se mi to líbí. Viděla jsem nové Malé ženy a potvrzuju zaslouženou nominaci na Oscara. Nová série Geniální přítelkyně vypadá hodně dobře a Lila mě šíleně štve (hahaha). Včera se mi vrátil Péťa ♡. Přivítala jsem ho večeří a vítacím tričkem. Pořád si zvykám na ty neexistující vlasy. Nicméně má můj obdiv, ten režim, co teď má bych nevydržela ani den. Dneska jsem byla na obědě s mým drahým kamarádem z dětství a snad se z toho vyvine nějaká tradice. Víkend plánujeme v odpočinkovém duchu. V lednici mi kyne chleba podle receptu od Barči – ale nevím, nevím, co z toho bude. Jak se máte vy? Co zrovna čtete? 

► Napsala jsem vám něco o knize Mořská panna, zkuste o víkendu něco tvořit a taky máte poslední týden zapojit se do únorového úkolu v rámci #clipbookvyzva.