Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

pandí naušnice

Prima týden. A ani mi tolik nevadí to, že už se po páté stmívá. Dorazily mi nové esenciální oleje do aroma difuzéru a společně se svíčkami a svařeným vínem jsem oficiálně zahájila tu pravou podzimní pohodu. Na listopad jsem připravená. Tenhle měsíc mám v plánu nechat si víc volních dní jen tak bez plánu, protože říjen byl zběsilý a trochu nás to zmáhalo. Jak se máte vy? Těšíte se na listopadové dny?

Víkend u Tesárkovic rodiny se moc vydařil. Pan Sam už je upovídanej a konečně je ze mě ta opěvovaná teta, kterou jsem vždycky chtěla být. Jako každý rok jsme vyřezávali dýně (tentokrát i s klukama, které to naprosto nadchlo), vyráběli podzimní dekorace, pili svařák, procházeli jsme se venku a taky jsme stihli pouštět draka. A bylo to strašně skvělý. Dostala jsem taky naprosto nejlepší pandí naušnice od Polaku jako dárek k svátku ♥. V neděli jsme se pak přesunuli do Varů, protože náš čekalo objíždění míst na svatbu. Navštívili jsme čtyři místa a s radostí vám můžu říct, že jsme jedno vybrali a máme i datum svatby (hurá). Navíc jsme si užili krásy podzimně barevných Krušných hor – co víc si přát. Dlouho jsem nad tím přemýšlela a všechno pečlivě zvažovala a konečně jsem upgradovala svůj stařičký macbook (velká, velká radost tohoto týdne). Vyzvedla jsem si svůj svatební plánovač od Everbay a hned po prvním listování jsem věděla, že téhle koupě litovat nebudu. Je to nejen vkusný plánovač, ale také zaznamenávač vzpomínek celé téhle velké události. Těším se až budu mít chvilku na první vyplňování. Zcela nečekaně mi umřel pracovní telefon, takže mám konečně pořádný telefon, na kterém se mi bude lehce pracovat (včerejší radost dne). Trochu neplánovaně jsme už 30. října odstartovali vánoční filmy (hahaha) a včera jsme si užili poklidný halloween s Plesem upírů, čokoládovýma preclíkama, popcornem a svařákem. Byli jste na nějaké párty v převlecích? Já už pár let nikde nebyla (a to mám převleky tolik ráda). Konečně se mi podařilo připravit něco hezkého pro Andrejku a požádat jí jestli mi půjde v létě za svědka, další svatební úkol odškrtnut. Pomalu přemýšlím nad dopisem Ježíškovi a příští týden už ho musím odeslat. Píšete? Tenhle týden poslouchám Franka Sinatru a čtu Jeřábí ženu. Můj drahý se tenhle týden mihnul ve zprávách (je to hvězda no). Dneska Imovic kolaudace, zítra plánovací swap a kamarádova oslava narozenin a v neděli trhy a pouť u nás v Uhří. Mimochodem – zítra nám naproti domu konečně otevírá Billa ♡. Jaké máte plány vy? 

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Eliška

  Ahoj Míšo.
  Děkuju za tip na fitfab,už mi zbývá poslední cvičení 2.týdne😀Z tvých článků je vidět,jak si užíváš podzim.My si užili krásného počasí,Daník se válel v listí a koukal do sluníčka😀Gratuluju k zasnoubení,čeká tě hektické ale krásné období,tak si to vychutnej.
  Z Příbrami zdraví Eliška a Daník

  01/11/2019 at 13:55
  • Reply Michelle

   Ahoj Eliško, to ráda slyším, že si taky užíváte podzim a že tě chytlo cvičení. Zdraví tě Anička a máš nám prý poslat taky pár fotek :-). Děkuju! Bude to práce, ale těším se na všechno to plánování. Měj se hezky.

   01/11/2019 at 14:33

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..