Holky a bombardino

Od rána jsem jako praštěná. Rýma. Balónová hlava. A přede mnou prodloužený víkend mimo domov. Jedu na zázvorovo-rýmovníkovém čaji a kapkách do nosu. Tenhle týden se nesl v duchu hledání místa na svatbu a já už se těším, až si tenhle úkol budeme moct odškrtnout. A miluju ty ranní mlhy, když vstávám.

Minulý víkend jsme s holkama vyrazily do Bedřichova na již tradiční holčičí víkend bez mužů. Káply jsme na krásné ubytování přes Airbnb. Dostatek postelí, krbová kamna, vybavená kuchyň a deskové hry. Vyšlo nám počasí a moc jsme si to užily. Prima procházka, zasloužný oběd, halloweenská akce, bombardino, hry, tvoření a opulentní snídaně. Hned v pondělí Péťa odjel na služební cestu, tak jsem vyřídila spoustu věcí, co jsem už dlouho měla na seznamu. Vyzvedla jsem další vánoční dárky, zašila Kryštofa a Soptíka a užívala jsem si večery o samotě. Ve středu nás čekal hokej, kam jsme vyrazili celá rodina. Ájá a Péťa fandili Varům, takže dostali čočku a my ostatní jsme se radovali. Včera rodinná oslava a posezení u nás. Nemáme teď vůbec čas sejít se o víkendu. Dostala jsem k svátku parádní knihomolské ponožky. Dneska balení, nákup a pak vyrážíme směr Slatina. Ač jsem pekelně nastydlá, tak se moc těším, protože bude podzimní tvoření ♡. V neděli se přesouváme na noc do Varů a v pondělí nás čekají 4 prohlídky svatebních míst. Musím vám říct, že výběr svatebního místa je nadlidský úkol – všechno je buď plné a nebo mi chodí kalkulace s čísly, ze kterých se mi protáčí panenky. Těším se až tohle bude za námi. Zatím okolo svatby nemáme žádné hádky, tak doufám, že to tak zůstane. Na cestě mám svatebního průvodce od Everbay, tak se těším, že konečně začnu mít všechny věci okolo svatby pohromadě. Jakékoliv tipy od vás moc uvítám a dopředu za ně děkuju! Začínám promýšlet vánoční výzdobu, vybírám rozkládací stůl, promýšlím DIY dárky, užívám si toho nejbarevnějšího podzimu a raduju se jen tak. Jak se máte vy?

► tento týden jsem vás inspirovala k tvorbě vlastního receptáře a podzim se hodí k filmovým večerům, tak zkuste něco vybrat z jednoho ze seznamů.