Chléb ve tvaru srdce

Já se teď sice připravuju s nevěstou na její velký den, protože už za hodinu bude obřad, ale o páteční tipy vás úplně neochudím. Včera jsem poprvé vytáhla šálu, ale zdá se, že náznak babího léta nás nemine. Těším se na něj. Jaký jste měli týden? Byl nabitý nebo klidnější?

O víkendu jsme navštívili Restaurant day Uhříněves a bylo to moc prima. Ještě víc stánků, samé dobroty. Tahle komunitní akce je velmi vydařená. Dokonce uvažuju, že bych si tam příště udělala stánek s domácíma sušenkama. Dorazila mi vlna. Celý pytel vlny. Dokoupila jsem jehlice č. 4 a od včera pletu nebelvírskou šálu (Péťa si jí vyžádal – fakt). Mám jehlice v ruce skoro po roce a mám z toho velkou radost. Další pletací projekt už vymyslím pro sebe. Ostatní vlna půjde na projekt dekorace do ložnice a jsem zvědavá, kdy se do toho konečně pustím. V úterý jsme s holkama po dlouhé době vyrazili na večeři – neviděli jsme se totiž od Barunčiny svatby. Los padl na mexickou restauraci Cantina, kde jsem byla poprvé, ale s čistým svědomím vám jí mohu doporučit. Zdá se, že naše setkání teď budou tématicky zaměřena. Během sdělování novinek jsme stihli naplánovat i další holčičí víkend na horách, takže za měsíc nás čeká Bedřichov (jupí). Já před večeří stihla i procházku a až na ten studený vítr to bylo moc fajn. Ve středu jsem se vrhla na vaření první podzimní večeře (možná jste viděli na instastories) a o víkendu mám v plánu dělat irské dušené maso. A taky chci péct. Odložila jsem Fakta o Finsku a začetla jsem se do knihy Pravidla zdvořilosti – ta je o mnoho lepší. S Péťou jsme si udělali maraton Návratu do budoucnosti a tři dny po sobě jsme shlédli jeden díl. Zase jsem oprášila Gilmorky trochu – na podzim je zkrátka jejich čas a když se nám večer nechce nic speciálního, tak koukáme na IT Crowd (znáte tuhle klasiku?). Péťa dostal největší knihu na světě a má tak čtecí plány na celou zimu (tahat jí po Praze moc zábava nebyla, ale co bych pro něj neudělala). Co nového u vás?

Ha. A tipy jsou dneska na vás. Doporučte mi něco zajímavého o čem jste tenhle týden slyšeli. Recept, knížku, blog, článek, událost, cokoliv. Těším se.