Láska ke knihám

Knihy

Kousek mě

Zašeptáno

Láska k papíru

Diáře

Na vlnách pátku

Na vlnách pátku

Červené boty ve sněhu

Sluneční paprsky. Zavřené oči. Tvář nastavená slunci. Čekání na vlak. Chvilky, co jsou jednoduše nejvíc. Únor mě zatím hodně těší. Celý týden ráno vstávám s Wake Up Happy playlistem a myslím, že byste to měli zkusit taky. Za 20 dní je březen ♡.

Všichni o tom mluví. Na facebooku koluje už asi 20 různých událostí. Seriál MOST!. Během týdne jsem shlédla všech pět dílů a neuvěřitelně se u toho bavila. V práci teď nepoužíváme jiný hlášky a Luďan je náš nový hrdina. Sledujete? Líbí se vám? Je mi jasný, že to nebude humor pro každýho. V úterý jsem se rozmazlovala a mimo jiné jsem si domů přinesla druhý díl knihy Terapie sdílením. Instagramový profil Ester a Josefíny jsem vám tady už doporučovala. První díl knížky doma nemám, ale druhý už jsem si nenechala ujít. Jeden večer jsem se s ní od srdce zasmála. Přispěli jste holkám do tohohle projektu něčím? Pamatujete si nějakou zprávu, která by tam pasovala? Já jich mám v hlavě nespočet, ale až nedávno jsem konečně dva vlastní exempláře byla schopná odeslat jejich směrem. Už to není tajemství a tak se vám konečně můžu svěřit, že v září půjdu poprvé někomu za svědka na svatbu ♥ (mávám do Kanady). Shlédla jsem Green book (zasloužená nominace i Verbal tomu dal 4 hvězdy) a nejnovější film s Natalii Oreiro Re loca (je to vtipný a vůbec ne špatný). Dorazily mi všechny filmové plakáty, takže teď musím sehnat rámy a vymyslet, jak se seskupit a pak najít někoho kdo mi je přidělá na zeď ❥. Dneska rodinná narozeninová večeře (jupí) a zítra sraz s Leničkou. A v neděli musím probrat všechny svoje věci, abych připravila věci na každoroční charitativní bazárek, který pořádám koncem února v práci. Jak se máte? Jaký je k vám únor zatím?

Mimochodem. Zjistila jsem tenhle týden o sobě jednu zásadní věc. Jsem odpouštějící člověk. I když mě člověk fakt úplně nejvíc naštve nebo mi ublíží, tak mu nakonec dřív či později odpustím. Vždycky. Dokonce si myslím, že tohle je můj nejzásadnější rys. Vskutku zajímavé, že.

Previous Post Next Post

Může se vám také líbit

2 Comments

 • Reply Lucka Stefani

  Únor je krátký, tím se uklidňuji, protože v posledních dnech toho bylo hodně negativního. Mám v plánu kouknout na Most! a určitě si zkusím ráno pustit playlist, třeba mi to zlepší den 🙂 Moc si užij dneska véču a zítra sraz 🙂

  08/02/2019 at 14:28
  • Reply Michelle

   Děkuju! Most i playlist tě rozhodně rozveselí. Doufám, že se to u tebe všechno brzo otočí 😉

   08/02/2019 at 14:32

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..