Ranní paprsky

Krásný týden. Konečně jsem odklidila zimní vrstvy a vytáhla svoje oblíbené oblečení (jupí). V úterý jsem byla letos poprvé v Angelatu. Mají tam jako příchuť měsíce avokádo a doporučuju vyzkoušet. První pivo venku a sezení na trávě. Jaro konečně. Velikonoční víkend jsem si taky moc užila. Zvládli jsme spoustu věcí a bylo moc fajn být zase někde jinde. Na Netflixu jsem objevila šestidílný dokument Wild Wild Country, který mapuje historii kultu okolo Osha. Musím říct, že mě to dost chytlo a je hodně zajímavý. Kdysi mi někdo půjčil jeho knihu a já vůbec netušila o koho jde a co se kolem něj dělo. 20 let od prvního dílu Dawsonova světa (to je bláznivý). Všichni vypadají hrozně dobře, co? Což mi připomíná, že 22. 4. budou nové díly Westworldu (konečně!). Máte tip na nějaký seriál pro mě? Přijde mi, že teď nic moc nesleduju. Vyřizování hypotéky se blíží do finále a já z toho budu asi šedivá. Začínám si fakt myslet, že se k tomu stěhování nikdy nedopracujeme. Vyhlídla jsem si tuhle boží boho sukni, ale pořád váhám jestli si jí objednat (hmm). Dneska mě čeká Barči narozeninová oslava, zítra bych ráda na farmářské trhy na Náplavce a v neděli brunch v Café Záhorský. Jak začne být hezky, tak je ten program nějak našlapanější. Jak se máte vy?

  • Máte rádi pokojové kytky? Tak to by vám nemělo uniknout těhle 10 instagramových účtů.
  • Znáte eshop Love your home? Mě domů za pár dní doputuje šampón a pytlíčky na ovoce a zeleninu, abych už nemusela brát igeliťáky. Mají spoustu fajn eko věcí.
  • Mimochodem Anie napsala na téma eko moc hezký článek. Přečtěte si ho prosím.
  • Jestli vás žádný brunch v kavárně nečeká. Udělejte si tuhle parádní snídani aspoň doma.
  • Přidejte si na seznam knihu Eleanor se má vážně skvěle. Zatím jsem se u ní moc bavila, trošku pořád čekám velké odhalení a dneska mi v tramvaji vehnala slzy do očí.

Hello, sun in my face. Hello, you who made the morning, and spread it over the fields… Watch, now, how I start the day in happiness, in kindness. (Mary Oliver, Why I Wake Early)

Fotka od Santana Purkait.