procházka v přírodě

Venku je ideální počasí na lenošivý den s knížkou, hrama a televizí. Já mám zaděláno na domácí tousťák, dočítám poslední stránky Olivera Twista a těším se na odpolední vanu (to už je taková tradice, když hraje Sparta). Doufám, že máte taky odpočinkovou neděli. 

Tenhle týden zase trochu vykouklo jaro a tak jsem mohla vytáhnout nejen své oblíbené lacláče, ale i další nové těhotenské kousky. Tentokrát jsem měla na nákupy po internetu dost štěstí a vracím jen minimum věcí. Zvládli jsme jednu větší procházku po našem okolí. Péťa mi zase ukázal novou trasu se zastávkou na klokana. Baví mě jak to tady má rád a stále objevuje nová místa. 2x jsme byli v knihovně! Jednou jen vrátit knížky a pak po několika měsících konečně dovnitř a půjčit si všechno, na co nám padlo oko. Se svými úlovky jsem velmi spokojená. V úterý jsem musela na prohlídku k zubaři v rámci těhotenských doktorů a tak jsem konečně mohla ochutnat luxusní tvarohové koblížky od Gule Food Truck. Až budete mít cestu na Pankrác, zaskočte tam. Dělají dobrou věc. Na farmářských trzích jsme ulovili domácí vajíčka a luxusní borůvkové knedlíky (mňam). Péťa natřel naše dřevěné sezení na terasu a v pátek jsme nakoupili i muškáty konečně, takže se nám to tam zase zelená. Čas snídaní a čtení venku je zase tady (když počasí dovolí). Hodně jsem pokročila s háčkováním – už musím jen znovu uháčkovat hlavu. Dělala jsem jí jako první a není vůbec vydařená, teď už to mám v ruce mnohem víc. Nejpříjemnější relax tohoto týdne. Včera jsem tu měla celé dopoledne Kíťu s malým Kájou a trénovala jsem chování miminka (šlo mi to skvěle). Spal mi na ruce asi hodinu ♡. Pořád mi přijde neskutečný, že za necelý 4 měsíce takhle budu držet naše mimi. Péťa šel mezitím na túru a den jsme zakončili menší procházkou v Oboře s babi a mamkou. Večer další Bondovka a čtení před spaním (lepší než telefon a telka, fakt!). Jaký jste měli týden vy? 

► Na blogu vyšel článek o tom, jaký byl můj 1. trimestr a nový úkol do #diarovavyzva (prozradím vám, že v květnu se můžete těšit na dost dobrou výhru).