nový Kreativ

Snad nejdelší pauza v pátečních tipech od jejich vzniku. Buď jsem měla pocit, že není, co psát, nebo nebyl čas, síla či nálada. Asi na sebe nebudu tolik tlačit v tom, že v pátečních tipech musí být spoustu věcí, které se nám staly, ale zkrátka budou takové jaký byl náš týden. Poslední měsíc jsme se měli moc dobře, vyhlíželi jsme jaro, zvelebovali jsme byt a plánovali léto. Jak jste se měli vy? Co všechno jste přečetli? Co sledujete? Jak trávíte čas? 

Poslední páteční tipy vyšly v půlce března, skoro před měsícem. Počasí se příliš neumoudřilo, chvilku nás namlsá na krásné jarní počasí a pak několik dní sněhu a zimy. Dorazily mi nejlepší pohodlné lacláče od Astré People, ve kterých už jsem byla venku, jen tak v tričku a keckách se zastávkou na zmrzlinu. O pár dní později zimní bunda, čepice a vánice. Ono už to ale pomalu přijde a jaro s námi zůstane. Péťa po třech letech vyčistil celou podlahu na terase (už to bylo opravdu potřeba) a hned, jak bude počasí stálejší, natřeme venkovní sezení a zasadíme kytky a bylinky. Už se na to moc těším. Jeden víkend jsem se hecla, vyndala svatební fotoalbum, samolepky a kartičky od Papero amo a fotky a dala jsem se do tvoření. Trvalo mi to 2 dny a 5 hodin čistého času, ale album je hotové! Mám z něj neskutečnou radost a jsem ráda, že jsem to stihla před prvním výročím. Teď ještě dodělat album z našich ostatních fotek, kterých tu mám několik pytlíků (ufff). V ložnici máme staronovou postel s úložným prostorem a z pokojíčku přestává být skladiště. Vyklidili jsme šatní skříně a ráda bych se ještě vrhla na kuchyň. A taky mě čeká druhá fáze přesazování pokojovek. Mimochodem pokukuju po téhle nové knížce Další kvítka v bytě. Stále máme, co dělat. Pořídila jsem si jógový bolster (dlouho jsem to zvažovala) a považuju to za jednu z nejlepších koupí posledních týdnů. I Péťa si ho velmi oblíbil a skvěle se s ním relaxuje. Shlédli jsme 1. sérii Rapla (ano až teď), stále koukáme na Bonda každý pátek a sem tam vytáhneme nějakou starší klasiku. Přečetla jsem skvělé Rozpojené státy, milé Co by můj syn měl vědět o světě, strašidelné Přízraky domu Carrowů a včera také knížku od blogerky Love Taza A Coat of a Yellow Paint. I tak jsem letos s čtením hrozně pozadu než obvykle (ach ach ach). Čeká nás víkend ve Varech a  víkend u Tesárkovic. Máme naplánovanou letní dovolenou na začátek července. Chystáme se do Luhačovic na Glamping, který jsme dostali ke svatbě, potom do Kroměříže a nakonec do Olomouce. Těšíme se moc! V půlce června velký rodinný sraz na Živohošti a pokud to klapne, tak nás na konci května čeká už 2x posunutý wellness v Poděbradech. Plánů na následující měsíce máme až až. A co vy? Jak se máte? Jak se máte? 

► Na blogu vyšlo: tipy na jarní tvoření, tipy na deskové hry, článek o tom, co mě poslední dobou těší, nový úkol do #diarovavyzva a recenze na knihu Jak si správně přát.