Dva týdny ve Varech a Péťovo vojenské cvičení nakonec utekly docela rychle. Rózka dva týdny spíš nespala než spala. V noci vzhůru, vstávačky třeba ve 4:15. Nechápu, jak jsem to přežila. Spát jsem chodila i v půl osmý večer. A pak se vrátil Péťa a zase spí jako vždycky. Asi to bylo stýskání (a nové prostředí). Užily jsme si krásné podzimní dny s kamarády a na hřištích. Okoukly jsme karlovarskou knihovnu a zamilovaly jsme se do ní. Objevily jsme krásné knihy o Stele, poprvé jsme byly v herničce a dostaly jsme spoustu inspirace na aktivity (díky, Irčo). Domů už jsem se ale těšila moc. 

Na podzimní večery, svíčky, vonné olejíčky. Mlhavá rána jsou boží. Péťa nastoupil do nové práce a domů se vrací nabitý (informacemi i zážitky). Doháníme návštěvy našich a prababí. Rózka má vždycky hroznou radost, když všichni dorazí. Byla u nás pouť a letos už Rózka mohla na kolotoče. Nadšení nekonečné. Jeden den byla s námi a druhý s babí a dědou. My jsme aspoň dohnali nějaké resty a užili si volné odpoledne. Proběhlo vyřezávání dýně a Láska přes internet (ach). Dostavěla jsem lego psací stroj (uff). Upekla jsem první letošní apple pie. Háčkuju, háčkuju, háčkuju. Ségře jsem kupovala pastelky a antistresové omalovánky, a tak jsem po letech vytáhla ty svoje. Blaho pro duši. Tenhle víkend jsme tu měli zabíjačku a v kavárně u pana Růžičky jsem ochutnala chai latté s vaječným koňakem. Nejlepší věc na světě! Zvelebovali jsme byt – v ložnici přistál stolek pro Péťu a jeho home office, po roce jsme přidělali věšák na bundy a konečně ho má v pokojíku i Rózka (díky táto za pomoc). 

Vánoční dárky dávám pomalu dohromady a pomalu pomaličku už chytám vánoční náladu. Zdá se, že nakonec vytáhneme a postavíme naše největší lego Sám doma. Od zítra začínám s Rózkou jezdit na fyzio. V týdnu máme po dlouhé době sraz s holkama. A v sobotu se chystám na Papírfest (sama s kamarádkou, jupí). Blog oslavil 19 let! Páni. 

Jak se daří vám? Co vás poslední dobou nejvíc těší?

► Upečte si taky podzimní koláč, přečtěte si článek o historii blogu nebo pár krásných slov z knih