minimalistická výzva

Už nějakou dobu přemýšlím o tom, že si pro vás připravím nějakou výzvu. Váhala jsem jestli má být spojená s diáři a plánování, s vařením nebo úplně něčím jiným. A nakonec to ke mě přišlo tak nějak samo – Minimalistická výzva.

A tak září vyhlašuju měsícem, kdy se pokusíme si trochu uklidit v životě a být šťastní s mnohem méně věcmi. Září je, tak trochu jako leden, měsíc kdy mám pocit, že začíná něco nového a můžu některé věci restartovat. Asi to bude pozůstatek školních let. Máte to taky tak?

Na každý den jsem připravila jeden úkol – myslím, že žádný z nich není neproveditelný, ale někdy to bude chtít asi trochu silné vůle. Buďte odvážní a pojďme do toho se mnou. Vyvěste si výzvu doma na ledničku, v práci na zeď, na nástěnku, vlepte si jí do diáře. Mějte jí na očích a zkuste každý den splnit úkol.

O svém zapojením mi můžete dát vědět do komentářů, do mailu, na facebooku do zpráv nebo používejte hashtag #vyzvasmichelle, a taky se mě nebojte na instagramu označit. Budu se těšit a jsem zvědavá, jak sama budu výzvu na konci měsíce hodnotit.

A samozřejmě budu ráda, když budete výzvu šířit dál, ať se o ní dozví, co nejvíc lidí.

Jdete do toho se mnou?