Dovolená na Santorini je za námi. Byla krásná! Jestli se chystáte do Řecka a chcete prozkoumat místo, kde jste ještě nebyli, tak tenhle ostrov vám můžu s čistým srdcem doporučit. Je sice malinkatý, ale o to snáz prozkoumáte všechny jeho přednosti. Skalnatá města, barevné pláže. Milý ochotní lidé a skvělé jídlo. Jedinou vadou na kráse mohou být pro někoho ceny, protože ty jsou tady o dost vyšší než jinde. Ideální na svatbu nebo svatební cestu – pro ty, co přemýšlejí o něčem netradičním. Santorini je totiž takový svatební ostrov. V Oíe vám udělají svatbu na počkání za 700 eur.
My jsme si hlavně odpočinuli. Já jsem přečetla několik knížek a K. si zaběhal na mořském vzduchu. Hráli jsme hry, užívali si moře a sluníčka. Za pár let se tam rádi podíváme znovu.
Jedinou věc, kterou vám určitě nedoporučíme je cestování s leteckou společností Vueling, protože ta nás stála hodně nervů. Všechny čtyři lety zpožděné, žádné informace a hodně čekání. Nakonec jsme kvůli nim neviděli Řím.

 

 

 

Příští týden nás čeká dovolená další (i když o hodně kratší) – chystáme se ke kamarádům, seznámit se s jejich novým pejskem.
Doufám, že stihnu nějaké to letní kino ještě (dělám si zálusk na Divočinu ve Výletním kině). Užívám si teď, že můžu zase vařit. Vyrábím domácí zázvorový sirup podle Kitchenette. Snažím se osvěžit svá rána. Vrátila jsem se k meditaci.
S blogem chystám nějaké větší změny, ale chvilku to asi bude trvat, než to všechno naplánuju a pak zrealizuju. Držte mi palce.